м. Львів, вул. Окружна, 57а
Цікаве зі світу мисливства

Цікаве зі світу мисливства

За: HUNT - 22 Квітня -
0 - 1501

Часто наші уявлення про певні явища достатньо застереотиплені в силу культурних, національних, етнічних, соціальних чи інших особливостей. Не оминає це й тему полювання. Іноді канон, який притаманний нашому географічному середовищу, здається єдино правильним, ми забуваємо, що в різних куточках світу різноманіття флори і фауни, а також особливості клімату вносять свої корективи в методику та навички полювання.
 
Так, скажімо, у Фінляндії мисливці використовують мобільні телефони для собак. Таким чином вони чують, що відбувається, коли пес заганяє здобич.
В свою чергу мешканці Іспанії для захисту домашніх тварин від недосвідчених мисливців на тулубі корів пишуть слово VAKA, що з іспанської так і перекладається – «корова».
Древні інки свого часу використовували дивний спосіб полювання на ламу. Тварину заганяли в стійла, зістригали цінну шерсть і відпускали на волю, щоби лама змогла відростити нову.


Японці щороку виливають сотні літрів саке в озеро Ікеда з метою вполювати невідомого монстра, який, за древніми легендами, живе у водоймі. Японські мисливці вважають, що саке – улюблений смаколик чудовиська. Проте, з метою збереження екології та популяції риби влада країни забороняє вливати в озеро Ікеда спиртне.
 
Термін «снайпер» з’явився завдяки невеличкій пташці – бекасу. Ця спритна пташка може літати по неймовірних траєкторіях, різко їх змінюючи, тому вполювати бекаса може лише досвідчений мисливець, який майстерно володіє зброєю. З англійської бекас звучить як “snipe”, тож цілком логічно, що влучних мисливців стали називати снайперами, хоча зараз даний термін використовується не стільки в мисливстві, скільки в бойовій практиці.
 
Якщо ви думаєте, що полювання передбачає лише переслідування дичини, жителі китайських провінцій запевнять вас, що це не зовсім так. В Китаї полюванням вважають збір женшеня. Корінь рослини нагадує тіло живої істоти. Цікаво, що перед тим, як викопати корінь зі землі, люди просять у женшеня пробачення.


Як бачимо, у кожному куточку світу можна знайти особливі аспекти в мисливській діяльності. Проте, всюди слід пам'ятати одне – важливо берегти природу та популяції, ставитися до природи з належною повагою та шаною.

Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Нехай доходи зростуть, а оточує лише затишок.