м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Карабін нарізний Weatherby Vanguard 2 Synthetic к.30-06 24"

Вартість
34 542 грн
Немає в наявності
Виробник
Довжина ствола 610 мм
Калібр 30-06
Магазин фіксований, 5+1
Матеріал ложа пластик
Країна походження США

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Модель Vanguard - з'явилася в 1970 році.

Створюючи її, Рой Везербі спробував досягти точності бою порівнянного з точністю карабінів елітної лінійки - Mark V, в конструктивно більш простий гвинтівки з двома бойовими упорами замість дев'яти.

Гвинтівки Vanguard випускаються в широкому ряду модифікацій для зверовой полювання і вармінтинг в калібрах від .223 Rem до .338 WinMag. Незважаючи на спрощену конструкцію, гвинтівки Vanguard мають таку ж гарантовану виробником кучність, як і Mark V, при цьому тестова заводська мішень входить в комплект поставки.

Карабін Vanguard Synthetic від компанії Weatherby - це одна з найбільш досконалих болтових гвинтівок представлених на світовому ринку озброєнь. Неперевершена точність, потужність і ергономічність справлять враження навіть на досвідченого вимогливого стрілка.

Ключові особливості:

- Приклад з щокою Monte Carlo і зручною пістолетної рукояткою виготовлений з міцного матеріалу Griptonite і забезпечує зручність «вкладки», а потиличник і рукоять, покриті спеціальним нековзним складом, гарантують надійний і міцний хват при будь-яких погодних умовах.

- Глибоке воронение стовбура відмінно захистить Ваш карабін від механічних пошкоджень і корозії

- Стовбур виготовлений методом холодного кування забезпечує чудову точність, неперевершену надійність і буде служити Вам багато років

- Виробник гарантує точність стандарту SUB-MOA (Тобто всі постріли з карабіна на дистанції 100м укладаються в коло діаметром 2,5 см.)

- Регульований спусковий гачок забезпечить неперевершену точність пострілу і дозволить підібрати потрібне Вам зусилля натискання (стандарт від заводу 1,58 кг.)

- Трьохпозиційний запобіжник

- Карабін оснащений зручним м'яким потиличником, який значно знижує відчуття віддачі.

Відгуки (0)

34 542 грн грн

Рекомендовані товари

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Ваш добробут залежить від ваших власних рішень.