м. Львів, вул. Окружна, 57а
ЗБРОЯ

ЗБРОЯ

За: HUNT - 01 Серпня -
0 - 1137

Кожен мисливець вміє поводитися зі зброєю. Одним це вдається краще, у інших – гірше. Однак їх об'єднує спільний інтерес та одна ціль.

Використання зброї потребує відповідних знань. З кожною новою рушницею потрібно практикуватися. Адже, перш за все, хороша стрільба – це навик.

Тримаючи гвинтівку в руках далеко не кожен усвідомлює її силу, та можливі наслідки від неправильного використання. Тому правила безпеки нам постійно твердять, що зброя – це не іграшка. І вони праві!

Основи та принципи полювання для всіх однакові - https://huntmasters.com.ua/osnovn-printsipi-mislivtsja. А от вибір зброї є сугубо індивідуальним. Наприклад, для початківців краще підійде однозарядна зброя, так як постійне перезаряджання змусить цінувати кожен постріл. Самозарядна рушниця має легшу віддачу. А чим менша віддача – тим влучніший постріл. 

Слід пам'ятати, що висока ціна – це ще не гарантія якості.

Мисливці кажуть, що рушниця - як жінка. Потрібно навчитись поважати її, перш ніж використовувати. А інакше помилка може дорого коштувати.

Коли чуєш розповіді про зброю – слухай уважно й поважай досвід розповідача.

Правильна позиція тіла є запорукою успішного пострілу. Дуже важливим є збалансувати основу для стрільби. Опір повинен припадати на ведучу ногу. (якщо ти правша – на ліву, та навпаки)

Існує два основних принципи правильного прицілювання: вирівнювання та фокус. Фокусуватися потрібно на мушку, а не на ціль.

Найважливішою частиною рушниці є ствол. За ним потрібен відповідний догляд. Аби його не зволожував конденсат – рушницю слід тримати в холодному місці. Під час опадів рекомендують перев’язувати кінець ствола ганчіркою. Довжина його регулює похибку під час прицілюванні і зосереджує вагу на передній частині.

Спусковий гачок для зброї – як кермо в автомобіля. Від справності цього малого елемента багато залежить. Відкалібрування його суттєво впливає на влучність пострілу. Також вартує уникати контакту з водою та мастилами. Натискати слід згином фаланги пальця, так збільшиться точність і постріл вдається сконцентрованішим. 

У всьому є переваги та недоліки. Так, наприклад, якщо зброя легка – її легше переносити, але складніше тримати непорушно та сильніше віддаватиме у плече.

Також дуже важливим є встановлення оптики. Найкращий спосіб встановити приціл правильно - у професіонала.

Хороші набої допоможуть поганому мисливцеві стати хорошим, а хорошому – ще кращим. Xоча, як правило, доброму стрілку байдуже чим стріляти.

На кожен вид звіра існує свій набій. Тому точність його вибору має неабияке значення. Для цього слід розбиратися в компонентах. (наприклад, капсуль набою впливає на швидкість горіння пороху і тд.)

У зв’язку з тим, що гучність пострілу є пропорційною його віддачі, кулі повинні витримувати опір вітру та зберігати швидкість у польоті. Важкі кулі краще зберігають швидкість.

З плином часу набої стають більшими, а швидкість куль зростає. 

Порох – також особливо небезпечна речовина. З ним слід бути обережним та дотримуватися основних правил безпеки.  


Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Завжди обирайте найважчий шлях – на ньому ви не зустрінете конкурентів.