м. Львів, вул. Окружна, 57а
Виробництво Deerhunter

Виробництво Deerhunter

За: HUNT - 04 Жовтня -
0 - 1767

Deerhunter - провідний бренд одягу відомий по всьому світі. З кожним роком фірма збагачує свій асортимент та дивує клієнтів. Усі ми хочемо одягатися якісно та зручно, саме за такими критеріями створюється одяг Deerhunter. Люди купують його тому, що: «Вона особливо відрізнялася від усіх курток, котрі я бачив», - каже данець Sam Griffin.

Одягнувшись у «Дірхантер» стає зрозуміло, що це найбільш практичний повсякденний одяг мисливського призначення. Його можна носити як на полювання, так і на щодень. Виготовляється здебільшого у стилі «outdoor», тому його так легко поєднати з будь-яким елементом гардеробу. Але й є також одяг для суворої погоди для справжніх поціновувачів екстриму.

У Данії клімат відрізняться від нашого. А, отже, і склад матеріалу інший. Переважна більшість продукції зроблена з поліестеру, з застосуванням додаткових технологій.

Особливо властивим для данців є носіння термобілизни. Здебільшого її виготовляють з домішками спандексу, що забезпечує максимально довге носіння, тримання форми та гарантує розтягуваність. 


OSLO PADDED INNER
https://huntmasters.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=631


Головними критеріями якості у мисливському одязі є безшумність та легкість тканини. Також свою увагу виробник зосереджує на виборі камуфляжу. Адже камуфльований орнамент – важлива ознака захищеності під час полювання.

Також немаловажливим є носіння головних уборів. Тому продукція виробника відрізняється якістю виготовлення шапок, кепок, капелюхів, та допоміжних аксесуарів типу маски для лиця чи іншого.

Deerhunter пропонує мисливському світові одягатися у сорочки. З цією ціллю була розроблена спеціальна серія моделей колекційного видання.

Переглянути каталог тут: https://www.deerhunter.eu/en/collection/catalogue/deerhunter-catalogue/.

Завдяки такому одягу наше мисливство зможе не лише збагатитися ззовні, але й розвиватися та процвітати.

 

Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви.