м. Львів, вул. Окружна, 57а
Весняне полювання на качку

Весняне полювання на качку

За: HUNT - 25 Квітня -
0 - 481

Весняне полювання на качку ведеться лише на селезнів.


За правилами мисливства, існує лише два способи полювання на селезня навесні: полювання на підсадну качку та полювання на качку з опудалами.
 
Кожен із способів весняного полювання має право на існування і по-своєму цікавий та ефективний.
Одна із найголовніших переваг підсадної качки – це голос, за допомогою якого вона сповіщає про свою присутність інших птахів рідного виду, тим самим заманюючи їх до себе.
Проте, чимало поціновувачів мисливської справи не мають можливості вирощувати птахів власними силами, оскільки живуть у мегаполісах або не мають належних умов.


Якщо підсадної качки немає, використовуйте опудала та голосові приманки.
Застосування опудал вважається одним із найефективніших способів "качиного мисливства". Ринок мисливського екіпірування пропонує широкий спектр опудал з різноманітних матеріалів – пластику, поліуритану чи дерева, залежно де саме мисливець планує їх використовувати: на воді чи на суші. Слід сказати, що поєднання підсадної качки разом з опудалами також не менш ефективне. На полюванні рекомендується використовувати від 10 опудал і більше. 
Також велике значення має маскування мисливця. Воно буває двох видів: намет та маскувальний халат. Намет повинен бути доволі просторим, ретельно замаскованим гілками, щоби зливатися з навколишнім середовищем. Для маскування слід використовувати природний рослинний матеріал, але в жодному разі сіно, оскільки його може здути сильний порив вітру. В необхідних місцях по стінках намету залишаються отвори – бійниці. Намет встановлюється на березі водойми чи на віддалених острівках. Слід розуміти, що ставити намет у човні немає сенсу. Саме тому можна використовувати маскувальні халати.
Визначити, який халат кращий, насправді проблематично і в багатьох аспектах залежить від побажань мисливця. Найпопулярніші варіанти – «під камуфляж» та «лісник». Нагадуємо, що весняне полювання на качку в Україні заборонене. На даному етапі ведуться дискусії.

Коментарі
Написати коментар