м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru


Згідно «Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів в секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів в секунду виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточівої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 № 1000:


- зброя, газові пістолети, револьвери, пристрої вітчизняного виробництва, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії (далі - пристрої), продаються на підставі дозволів на їх придбання, мисливські ножі - на підставі дозволу на право зберігання і носіння зброї або дозволу на право придбання холодної зброї, паспорта громадянина або документа, який засвідчує особу, газові балончики - громадянам, які досягли 18-річного віку, за наявності паспорта;
- продаж у магазинах боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення та патронів до газових пістолетів, револьверів, пристроїв здійснюється:


1. Юридичній особі - на підставі дозволу на їх придбання, а також доручення, виданого її представникові, та документа, який засвідчує особу;
2. Цивільній особі - на підставі дозволу на зберігання та носіння вогнепальної зброї невійськового призначення, газових пістолетів, револьверів, пристроїв;
3. Суб’єкту господарювання, що провадить діяльність з торгівлі зброєю, боєприпасами до неї, спеціальними засобами, веде книгу обліку зброї (додаток 9), боєприпасів до неї (додаток 10), спеціальних засобів (додаток 11), яка повинна бути пронумерована, прошнурована і скріплена печаткою територіального органу Національної поліції.


Таким чином продаж холодної мисливської і травматичної зброї, а також боєприпасів до неї реалізується ТІЛЬКИ в мережі магазині "Hunt Masters" .
***
Всі інші види товарів реалізуються шляхом замовлення в інтернет-магазині і передбачають можливість доставки до місця проживання клієнта.


Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
У вас гарна сумісність з людьми.