м. Львів, вул. Окружна, 57а
Технічні характеристики мембранних тканин

Технічні характеристики мембранних тканин

За: HUNT - 16 Травня -
0 - 322

Для справжнього мисливця, спортсмена чи поціновувача екстремального туризму поняття "одяг з мембрани" давно став звичною справою. Проте, для тих, хто лише думає обирати для себе деталі гардеробу, які шиються з мембранних тканин, доцільним буде інформаційний гід по технологіях та критеріях, за якими такі тканини створюються. Сьогодні до вашої уваги перший блок інформації.

Omni-Tech Mini-Faille FD Ceramic

Це технологія, при якій на внутрішню поверхню тканини (міцний, текстурний та матовий нейлон) наноситься шар мікропористого поліуретану. У свою чергу в поліуретані присутні домішки кераміки, які надають тканині міцність та додаткову мікропористість.

Водонепроникність 11900 мм, властивості «дихання» тканини 8400 г/кв. км/ 24 г.


Omni-Tech Storm Dry Coating

Тканина, на основу якої нанесений шар з матового нейлону та мікропористого поліуретану, а на внутрішній шар – водонепроникне покриття.

Характеристики водонепроникності – 5500 мм, властивість тканини «дихати» 5700 г/кв. км/ 24 г.


Scholler-Comfort-Temp

Ця технологія забезпечує спеціальну накладку на внутрішньому боці одягу, яка складається з воскових мікроклітин, здатних регулювати температурний мікроклімат, оптимальний для тілаSympatex Transactive

Ця технологія передбачає підвищений рівень комфорту для людей, які займаються активними видами спорту. Абсолютно нова система мембранних тканин, яка складається з мембрани Sympatex водовідштовхувального шару. Завдяки своїй структурі, дана мембранна тканина відмінно пропускає повітря.


Sympatex Professional

Щільно з’єднані шви забезпечують 100% водонепроникність в умовах екстремальних температур та погодних умов, а багатошаровість (2-3) гарантує оптимальну терморегуляцію і разом з тим вітронепроникність.


Pontetorto Dryfast

Технологія проти запаху і вологи. Легка в’язка тканини завдяки капілярним властивостям матеріалу дозволяє швидко виводити піт назовні і зберігати тіло сухим.

Антибактеріальний матеріал, оброблений за спеціальною дезінфікуючою речовиною, нейтралізує причини неприємного запаху.


Schoeller Stretch, Schoeller WB400

Еластичність, захист від вітру і комфорт – саме це гарантує одяг з даної мембрани. Еластичний тришаровий матеріал Schoeller WB400 виконаний з еластику та синтетичних волокон. Перший шар дає повну свободу рухів і захищає від забруднень. Водонепроникний другий шар дозволяє відводити вологу. А обємний третій шар з начосом затримує тепло та гарнує комфортну експлуатацію одягу.


Коментарі
Написати коментар