м. Львів, вул. Окружна, 57а
Сезон полювання 2019

Сезон полювання 2019

За: HUNT - 22 Липня -
0 - 1585

Зважаючи на біофенологічні спостереження та у звязку з погодніми умовами, було прийняте та затверджене рішення про тривалість полювального сезон на водоплавних мисливських птахів (качок, гусей, лисок тощо) в період з 10 серпня по 23 листопада.

Беручи до уваги сезонний облік зайців та кількість мисливців також ухвалене рішення, що на зайця русака полювання проводитиметься лише в польових угіддях та в недільні дні з 24 листопада по 05 січня 2020 року включно.

Полювання на самців оленя, кабана та його молодняка (здатного до самостійного існування) – з 01 серпня 2019 року по 31 січня 2010 року включно. А на самок кабана, козуль та оленів благородних - з 1 вересня 2019 року по 31 грудня 2019 року, також включно.

На білку, бобра, куницю лісову та кам’янку, тхора лісового, єнотоподібну собаку, лисицю, вовка – з 1 жовтня 2019 року по 28 лютого 2020 року включно.

На борсука з 1 жовтня до 24 листопада 2019 року.

Колективне та облавне полювання на кабанів, оленів, козуль розпочнеться з жовтня і триватиме до 31 грудня включно. А на самців оленя, кабана та його самостійний молодняк - включно до 31 січня 2020 року.

Днями призначеними для індивідуального полюванні вважаються усі дні тижня. При колективному та облавному полюванні – субота та неділя. Полювання на зайця русака вирішили проводити лише в неділю в польових угіддях.

Рішення прийнято виважено та погоджено Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Орієнтоване на думку Громадської ради при управлінні та на пропозиціях користувачів мисливських угідь. Врахований досвід попередніх років та стан популяції мисливських видів звірів та птахів.

Полювання «на качок» розпочнеться 10 серпня о 18:00! 

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до мисливців області з проханням не чекати до останнього тижня перед початком полювального сезону, а вже зараз почати обмінювати контрольні картки, з метою уникнення скупчення великої кількості людей в управлінні.

Для отримання щорічної контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, - мисливцеві слід звернутися до районного мисливствознавця (він зможе обміняти її в управлінні) або ж самотужки у мисливському відділі Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою: м. Львів, вул. Яворницького, 8/б (години роботи: пн-чт з 8:00 по 17:00, пт – з 8:00 до 15:45, обід – з 12:00 до 12:45).

Документи, що дають право на проведення полювання:

- посвідчення мисливця;

- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, путівка чи відстрільна картка мисливського господарства, дозвіл на діагностичний або селекційний відстріл тощо);

- відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її користування під час полювання;

- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів та птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення атрибутів. Пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Отже, закликаємо перепровірити свої документи, переконатися у їх чинності та завчасно обміняти контрольну картку, щоб встигнути підготуватися та провести полювальний сезон якомога краще.

 

Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким ми можемо бути.