м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Приціл Leupold Deltapoint 3.5 MOA DOT

Вартість
17 780 грн
Очікується
Виробник Leupold
Батерея CR-2032
Покриття DiamondCoat™
Прицільна точка 3,5 МОА

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Коліматорний (або рефлективний) приціл Leupold Deltapoint 3.5 MOA DOT підходить для застосування у стрілецькій практиці будь-якого напрямку. Активно використовується при стрільбі з гладкоствольної зброї. Ефективний та зручний для спортивної стрільби, інтуїтивно зрозумілий навіть для стрільців-початківців.
Приціл має низькопрофільний корпус з найширшим у своєму класі вікном огляду для швидкого наведення на ціль. Оснащений стандартною для коліматорів прицільною точкою розміром 3,5 МОА.
Асферичні лінзи зі затемненими краями збільшують корисне поле зору без розмиття зображення, що дозволяє зберегти чіткість і контраст. Покриття DiamondCoat™ забезпечує стійкість до подряпин та оптимізує пропускання світла. Приціл автоматично встановлює оптимальну інтенсивність підсвітки завдяки постійному моніторингу умов освітлення.
В якості джерела заряду використовується батарея CR-2032. Легкий та міцний магнієвий корпус стійкий до ударних навантажень великокаліберної зброї та не пропускає вологу.

Ви можете придбати коліматорний приціл Leupold Deltapoint 3.5 MOA DOT в інтернет-магазині Hunt Masters за доступною ціною.

Відгуки (0)

17 780 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким ми можемо бути.