м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поради мисливцю № 8

Поради мисливцю № 8

За: HUNT - 15 Лютого -
0 - 453

Протирати лінзу тканиною в польових умовах – не найкращий спосіб догляду за мисливською оптикою. Будь-який пил чи частинки бруду – це абразиви, які при терті можуть пошкодити не лише захисне покриття на лінзі, але й саме скло.
Категорично не рекомендується для чистки оптики використовувати побутові засоби, призначені для очищення віконного скла, дзекрал, скляного посуду і т.д.
 
Для чистки оптики у вас повинна бути спеціальна серветка з м’якої тканини чи мікрофібри. Зберігати її краще всього в захищеному від вологи і пилу місці.

Вашим надійним помічником також стане вода та спиртоефірна суміш.

Будь-яке сильне забруднення оптики, перш за все, варто змити чистою проточною водою. Не треба робити потужну цівку води та зі силою терти забруднені ділянки лінзи. Також не слід занурювати оптичний прилад повністю у воду.
 Як видалити пил з оптики
Перед кожною чисткою за допомогою мікрофібри спочатку варто забрати пил, піщинки та інші тверді частинки. Також лінзу від пилу легко можна очистити за допомогою пензлика для об’єктива.
 
Як видалити відбитки пальців з оптики
Коли на лінзі залишився відбиток пальця, на нього слід легко подути потоком теплого повітря, а тоді обережними круговими рухами протерти мікрофіброю.
 
Як видалити краплинки води з оптики
Сліди і розводи від висохлих крапель слід видаляти, попередньо зволоживши лінзи чи змочивши їх водою (у випадку, якщо лінза водонепроникна). Опісля її слід обережно протерти мікрофіброю.
 
Як видалити з оптики жирові забруднення
Олію чи сліди змазки треба видаляти одразу ж після їхнього потрапляння на лінзу. Для цього можна використати засіб для очищення окуляр, мікрофібру, а за необхідністю додати трішки спирту.
 
Піклуйтеся про своє мисливське знаряддя. Тоді воно прослужить вам максимально довго.Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Сьогодні вас хвалитимуть.