м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поради мисливцю № 7

Поради мисливцю № 7

За: - 08 Лютого -
0 - 555

Будь-яка оптика, що використовується на відкритому просторі, знаходиться в умовах високого ризику забруднення і пошкодження.

Сучасну оптику чи біноклі навряд може сильно пошкодити негода. Однак, через сніг, дощ чи густий туман вони можуть вийти з ладу у найвідповідальніший момент. У будь-якому випадку волога має здатність конденсуватися на лінзах, тому якщо так сталося, неодмінно страждає якість видимості та збільшується ймовірність хибних пострілів.

Щоправда, заради справедливості варто сказати, що деякі оптичні приціли мають суперзахисне покриття лінз, якому не страшна ні вода, ні волога, ані бруд. Звичайно, ціновий сегмент такого приладдя значно вищий за звичайну прицільну оптику, але й якість помітно краща.

 Якщо ваше полювання припало на погану погоду, захистити оптичні лінзи можна постійно тримаючи їх під кришкою аж до моменту пострілу. Варто пам’ятати, що у приміщенні кришку слід зняти, оскільки у теплі волога конденсує. Оптимальним рішенням буде уникнення різкого перепаду температур як для рушниці, так і для її прицільних приладь.

 

Коли ви прицілюєтеся, намагайтеся не дихати вологим подихом на лінзу, оскільки це затуманить оптику. Вдихайте, коли підіймаєте рушницю та старайтеся затримати подих до моменту пострілу.

Аналогічно з біноклями: вдихайте повітря, коли підіймаєте бінокль і видихайте, коли тримаєте його коло очей. Якщо повітря холодне, насправді достатньо навіть тепла від обличчя, щоб затуманити лінзи. Щоби цього уникнути, тримайте бінокль під курткою, де йому не буде холодно.

Піклуйтеся про своє мисливське знаряддя, щоб отримати від своєї діяльності максимум користі і задоволення.


Коментарі
Написати коментар