м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поради мисливцю № 6

Поради мисливцю № 6

За: - 01 Лютого -
0 - 937


Найгірше, що  може статися з рушницею, це сніг або крига в каналі ствола, адже вони виведуть будь-яку зброю з ладу. Запобігти проблемі можна, обгорнувши дуло ізоляційною стрічкою чи міцною тканиною. Існує стереотип, що рушниця може вибухнути, але насправді це не так. Якщо поводитися в даній ситуації зі зброєю правильно і дотримуватися певних умов, можна уникнути небезпеки:


По-перше, не використовуйте занадто міцну ізострічку.


По-друге, не давайте конденсату накопичуватися у стволі, щоб уникнути його застигання. Якщо передбачається різка зміна температури, зніміть стрічку та провітріть ствол.
Потрібно розуміти, що всі рушниці ржавіють, навіть ті, що виготовлені з нержавіючої сталі (процес відбувається повільніше), тому варто протирати метал мастилом після кожного використання зброї.


Особливу увагу приділяйте затвору, адже він іржавіє найшвидше. Також вразливі до корозії спускові механізми – якщо вони весь день перебуватимуть в вологому середовищі, спроба застосувати мастило їх не врятує. Як наслідок – коли нафтопродукт загусне, гачок не зможе рухатися. В такому випадку слід зняти затвор і розбризкати на спусковий механізм рідину для запальничок і робити так щоразу, коли на рушницю потрапляє волога. А поки затвор не на рушниці, можна протерти його ганчіркою.


Слід пам'ятати, що не варто ховати вологу рушницю у чохол, а спочатку добре її протерти. Це дозволить їй служити вам довгі роки з максимальною користю та задоволенням.

Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Просто розпочніть, далі все піде.