м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поради мисливцю №3

Поради мисливцю №3

За: - 18 Травня -
0 - 979

Займіть позицію готовності.

«Зайняти позицію»  в стрільбі з дробовика означає  почати з правильного розміщення ніг і постави, щоб швидко й плавно перейти до позиції пострілу. Приклад треба легко затиснути під рукою. Ствол повинен бути паралельним до землі або трохи вище, якщо з вами мисливські пси. Переконайтеся, що тримаєте дуло нижче за свою лінію зору. Рука на рукоятці розслаблена, а палець ні в якому разі не на гачку й навіть не в спусковій скобі. Завжди на полюванні роблять крок у перед до цілі й переводять зброю з будь-якої позиції в позицію готовності, доки очима шукають птаха. Тепер ви готові стріляти.


Тримайте баланс.

Ви бачили багато людей, які сильно нахиляються вперед для стрільби з дробовика – заднє коліно розпрямляють і напружують, переднє згинають. Чи навпаки нахиляються назад, бо таку звичку в початківців формує стрільба з задовгої чи заважкої рушниці. Правильна позиція для стрільби з дробовика суто вертикальна. Коліна не напружуйте і не згинайте, просто розслабте. Трохи нахиліться уперед, перенісши половину ваги на передню ногу. Найпростіший спосіб – дотриматися принципу Ніс над пальцями ноги. Якщо стоїте правильно, ніс має бути просто над пальцями ноги попереду.


Поставте ноги правильно.

Коли стріляєте із дробовика, ваші ноги повинні стояти не ширше за плечі. Якщо намалювати лінію від п’яти через великий палець передньої ноги, то вона йтиме просто до тієї точки, де маєте підстрелити птаха чи мішень. Очевидно, що на стрільбах поставити ногу під таким кутом можна до того , як вилетить тарілка. На полюванні ж зробіть півкроку до тієї точки, звідки стрілятимете у птаха, й нога стане в правильну позицію. Станьте так, і ваше тіло займе правильну позиція відносно цілі: між півобертом і прямим кутом. Коли ноги стоять досить близько одна до одної, це дає змогу легко обертатися в стегнах і нахилятись в обох напрямках.


Впорайтеся з довгим прикладом.

Більшість стрільців можуть упоратися з довшою зброєю, ніж вони звикли, якщо правильно розмістять руку під стволом. Це простий прийом, але він працює. Якщо приклад задовгий для вас, спробуйте ставити руку спереду не так далеко, ближче до ствольної коробки. Такий короткий хват допоможе вам тримати рушницю, і коли підійматимете її, вона не чіплятиметься за рукави. І навпаки, якщо приклад закороткий, то тримайте спереду далі – рушниця здаватиметься довшою. 


Коментарі
Написати коментар