м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поради мисливцю №2

Поради мисливцю №2

За: - 18 Травня -
0 - 736

Ходіть по лісу правильно.
Звуки, з якими людина продирається крізь  кущі, порушують лісову тишу та відлякують здобич. Приділяйте увагу тому, як ви ходите, в якому ритмі та куди ступаєте.


НЕ поспішайте. Присвятіть час розробці маршруту, йдіть спокійно та стежте за тим, що відбувається навкруги. Так почуєте більше: звуки ваших кроків можуть заглушити білку, яка гризе горішок, чи крик тетерева. А якщо частіше озиратиметеся, легше буде надвечір знайти шлях додому.


Змінюйте ритм ходьби.  Рівномірна хода людини – це сигнал  для будь-якої тварини в лісі. Зробіть пару кроків, зупиніться, прислухайтесь й подивіться навколо. Але, зупиняючись  навіть  на мить, впевніться, що маєте схованку на кшталт розлогого дерева чи кущів.

Дивіться куди ступаєте. Усі тварини, від куниці до оленів, шурхотять листям, коли йдуть по лісу. А ось людина  - ламає гілочки. Йдучи,  спирайтесь на ногу ззаду, передньою ногою  ступайте на п’ятку й переносьте вагу на всю ступню – так не буде тріску.
Оминайте перешкоди. В лісі завжди йдіть шляхом найменшого опору. Більшість мисливців прагнуть чимшвидше дістатись куди треба й ідуть навпростець через усі перешкоди в будь-яких хащах, навіть там де поширені змії. Насправді ж краще такі місця обійти, щоб зберегти енергію й не привертати до себе уваги. Якщо не хочете  налякати звіра, уникайте чагарників, що з шумом чіплятимуться за ваш одяг. А якщо вас декілька, йдіть колоною – але не впритул один до одного, щоб ніхто не отримав гілкою в обличчя.


Коментарі
Написати коментар