м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поради мисливцю

Поради мисливцю

За: Hunt Masters - 16 Травня -
0 - 495

Не просто завчайте правила безпеки - вони мають стати рисою характеру.

Чи потрібно казати, що, неправильно взявши чи підготувавши вогнепальну зброю, можете убити себе або, ще гірше, когось іншого? Звісно, ви знаєте правила безпеки зброї. Але знаючи їх, все одно завжди залишайтесь пильними. Можна призвичаїтися до зброї , але не варто ставати з нею легковажним.

Ось найосновніші з правил безпеки:

Вважайте, будь - яку зброю заряджено. Щоразу, коли бачите зброю, берете її в руки або цілитеся, вважайте, що вона може бути заряджена, та поводьтеся відповідно.

Носіть безпечно. Тримайте зброю завжди на запобіжнику та стволом у землю, коли несете її кудись або транспортуєте. Єдиний виняток - полювання з собакою.

Майте певність щодо цілі. Завжди упевнюйтесь абсолютно, що цілитеся в тварину, а не в людину, та що поблизу цілі людей немає. Ніколи не стріляйте на звук або рух.

Одягайтесь відповідно. Одягайте хоч щось помаранчеве та яскраве, щоб не стати ціллю для іншого мисливця.

Переконайтеся в смерті. Перевіряйте, чи справді ви вбили тварину, перш ніж нести її кудись або завантажувати в машину.

Залиште дітей у дома. Ніколи не беріть на полювання малих дітей. почекайте, доки вони підростуть достатньо, щоб зрозуміти й виконувати ці правила.

На підйом обережно. Ніколи не лізьте на дерево або через паркан із зарядженою зброєю.

Триггер-контроль. Переконайтеся , що ваші пальці не на спусковому гачку, доки ви не готові вистрелити.

Полюйте тверезим. Це просто здоровий глузд. Залиште своє пиво на потім.

Пам'ятайте про далекосяжність. Завжди дивіться за спину своєї здобичі . Добрі набої  можуть пролетіти до 2 кілометрів і вже там завдати смертельних ран.

Потоваришуйте .  Полюйте зі знайомими . Якщо не виходить, переконайтеся , що хтось знає де ви та коли повернетеся.

Підготуйтеся . Перш ніж почати сезон полювання , впевніться , що маєте все необхідне  - і що нове чи позичене обладнання працює як слід. Переконайтеся , що вмієте  усім цим користуватись. 

Зберігайте відповідально. Зберігайте і перевозьте набої окремо від зброї. Тримайте усе під замком , доки не вийдете на полювання.

 

Коментарі
Написати коментар