м. Львів, вул. Окружна, 57а
Полювання в Іспанії

Полювання в Іспанії

За: HUNT - 11 Жовтня -
0 - 34

В європейському мисливстві немає часу на зволікання та очікування. Нерівнинна місцевість, гірські схили та полювання в екстремальних умовах вносять свої корективи. Релєфи ланшафту та пагорби потребують відповідної фізичної форми та підготовки.

Не варто зволікати і слід максимально підготуватися  до полювання. Адже навколишнє середовище тутешніх місць велитенське! 

Обовязкові приладдя:

- Камуфляж;

- Головний убір;

- Мембранне взуття;

- Бінокль.

Легкість одягу та дихаючі матеріали забезпечать комфорт при високих температурах і в умовах вкрай складних для переслідування здобичі.

Ібекс – альпійський козел (або козеріг), який  живе в гірських відокремлених та складнодоступних місцях. В котрі без ретельного планування добратися вкрай складно.


Козли «ібекс» надзичайно ізольовані створіння. Кажуть, що їм властиве шосте чуття. А ще, що їм, можливо, буде складно вас помітити, але вони відчуватимуть небезпеку здалеку.  

Важливо зуміти зберегти хорошу позицію та зробити чіткий постріл, що часто може виявитися складним завданням. Терпіння є важливим критерієм досягнення.

А також потрібно полювати з людьми, котрі цінують зусилля, пристрасть і вміння, необхідні для досягнення успіху.Коментарі
Написати коментар