м. Львів, вул. Окружна, 57а
Полювання на фазана

Полювання на фазана

За: HUNT - 25 Квітня -
0 - 362

Золотий птах, жар-птиця – саме так в народі часто називають фазана. Це й не дивно, адже птах виглядає доволі екзотично. Фазан належить до сімейства куроподібних, самці завжди крупніші за самок. У самців яскраве оперення, яке сприяє конкуренції у період шлюбного сезону. А от у самок пір’я коричнувато-сіре, тьмяне, непримітне.
 
Середовище проживання фазанів – ліси, чагарники. Дуже важлива наявність водойми, тому мисливці часто полюють на них в очеретяних заростях коло річок чи озер.
 
Щоправда, фазан поганий літун – за один відрізок птах пролітає лише до 150 метрів. А от пересування на своїх двох у нього виходить відмінно! 
Традиції полювання на фазана сягають сивої давнини. Як правило, на більшості територій полювання на цю яскраву птаху дозволено у жовтні та листопаді. Окрім захопливого марш-кидка по дикій місцевості, полювання на фазана це дуже нелегка справа, оскільки птах дуже швидко бігає.
Найбільш ефективні способи полювання на фазана:
·         Зі собакою
·         Зі засідки
·         Полювання з приманками
·         Полювання з блокаторами
·         Полювання зі загоном птаха
 
Основним видом полювання на фазана є полювання зі собакою. Слід також враховувати місцевість, куди мисливець подасться за трофеєм. Тому варто обирати, перш за все, довгошерстих собак, оскільки вони комфортніше себе почувають у чагарниках та мають менший ризик травмуватися. На роль чотирилапого друга у цій справі прекрасно підійдуть лягаві, спаніелі, дратхаари. 
Загалом полювання на фазана це спортивна захоплива пригода. Не слід забувати, що при полюванні на птахів мисливцю слід бути максимально сконцентрованим, налаштованим на миттєву реакцію, оскільки фазан може дуже здивувати своїми спринтерськими здібностями. Все у ваших руках, будьте пильні та активні!

Коментарі
Написати коментар