м. Львів, вул. Окружна, 57а
Pinewood

Pinewood

За: - 05 Квітня -
0 - 698

Pinewood - це шведський бренд одягу для полювання, риболовлі, туризму і подорожей, активного відпочинку на природі. 

У нас також є повсякденний одяг outdoor, спеціальні колекції для жінок і дітей, різні аксесуари. Компанія Pinewood - сімейне підприємство, історія якого почалася в 1990-х роках з випуску фланелевої сорочки в класичну клітку (забарвлення канадських лісорубів). Керуючись виразом «поспішай повільно», ми стали поступово розширювати асортимент. У перші роки всі вироби відшивалися на одній фабриці. Згодом, колекція ставала все більше, і наші вимоги до якості продукції також зросли. Фахівці Pinewood об'їздили весь світ в пошуках виробників, які були кращими в тому чи іншому вигляді виробництва. Тепер ми можемо стверджувати, що сорочка Pinewood зшита на кращій фабриці сорочок, а одяг від дощу проводиться на підприємствах, які шиють тільки такий одяг, і т.д.

У 1997 році торгова марка Pinewood була зареєстрована в Швеції, хоча на той час вона вже була відома на ринку outdoor-одягу протягом декількох років.

Наша турбота про якість продукції і прямі контракти з фабриками означають, що сьогодні бренд Pinewood - це якісні товари за конкурентними цінами. Ми також працюємо з професіоналами в тій чи іншій галузі, як, наприклад, відомий шведський мисливець Томас Екберг (Thomas Ekberg), і це допомагає нам у створенні «правильної» лінійки продукції.

Комфорт - це ключове слово і основна вимога до нашого одягу. Тому чоловіку, одягненого в Pinewood, не повинно бути сиро, холодно або жарко. І ми з упевненістю можемо сказати, що всі колекції відповідають всім спеціальним вимогам.

Pinewood - невелика компанія, і тому ми намагаємося бути гнучкими по відношенню до клієнтів. Наш девіз: продукція високої якості за доступними цінами.

Коментарі
Написати коментар