м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru

Приціл для карабінів. Оптика для зброї

Біноклі Біноклі
Приціли Приціли
Кріплення Кріплення

Завдяки правильно підібраній оптиці можливо значно швидше підвищити ефективність стрільби та вдосконалитися у влучності.

Існують різні види оптики: приціли збільшувальні та коліматорні, біноклі з або без світлофільтрів, тепловізійні монокуляри, тощо. До комплекту слід попіклуватися й про додаткові кріплення, адже оптика повинна потребує хорошої фіксації.

У розділі «Оптика» інтернет-магазин Hunt Masters демонтрує цифрові та оптичні приціли, біноклі астрономічні та класичні, монокуляри, тепловізори, труби та багато іншого.

При виборі потрібного елементу слід врахувати усі можливі параметри та умови стрільби. Здійснити влучний постріл та зробити правильний вибір вам допоможуть продавці нашого магазину. Завітавши за адресою: м. Львів, вул. Окружна, 57а, у кожного клієнта зявиться можливість придбати потрібне оптичне приладдя до своєї рушниці.

Також в наявності одяг для мисливців під час полювання та активного відпочинку.

 

Читати повністю →
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
Сьогодні настало завтра, про яке ви так турбувалися вчора.