м. Львів, вул. Окружна, 57а
Одягнутися відповідно

Одягнутися відповідно

За: HUNT - 22 Серпня -
0 - 588

Одяг – це не лише вбрання для тіла, але й основний атрибут для створення образу. Окрім зручності та захищеності, вбрання допомагає добре почуватися. А також, від зовнішнього вигляду залежить комфорт, настрій і, навіть, влучність пострілу.

Кожен мисливець знає, як важливо виділятися на фоні природи, щоб не стати мішенню для іншого мисливця. Для цього в одязі повинна бути Помаранчева деталь. Чому саме така? - Помаранчевий колір знаходиться в діапазоні між червоним та жовтим, є достатньо яскравим, щоб помітити мисливця здалеку, та водночас легким для сприйняття. Тому полювачі оздоблюють свій камуфляж повязками, жилетами та помаранчевими кепками. У них навіть загострюється реакція, коли вони бачать його в магазині.


Також не мало важливим є взуття. Саме комфортна температура ніг відповідає за нагрівання чи переохолодження всього тіла. Тому взуття має бути зручним, водонепроникним, з міцною підошвою, та щільно прилягати до щиколотки. Висота його залежить від умов, в котрі збирається потрапити нога мисливця. (чим глибше болото - тим вище взуття)

Коли мисливець полює, то вся його увага зосереджена на відчуттях, інстинктах. Ніхто й не думає, що тіло спітніло і вітер дує, бо вже три години як тому назад виглянуло сонце, після проливного дощу. В такі моменти не завадила б термобілизна, що поглине усю вологу в себе, та не доведеться натирати мокру шкіру спини чи плеча під важким вантажем гвинтівки.

Натуральні матеріали та якісні тканини дозволяють шкірі дихати. Це покращує кровообіг та підсилює працездатність, навіть якщо прокинувся о 3 ночі, щоб вийти на світанку. 

Не дарма в дитинстві казали одягати шапку. Голова – це найцінніша частина нашого тіла. ЇЇ потрібно захищати в першу чергу. Якщо не руками, бо вони на полюванні зайняті, то одягом. Варіантів головних уборів є безліч (шапки, капелюхи, кепки, бандани чи просто згодиться капюшон куртки), якщо тільки ви не носити довгого волосся, звичайно.

Атрибути. Повязка на лице та рукавиці - не дрібничка, а компоненти повноцінності! Усе тіло має бути рівномірно ізольованим від погодніх умов. Якщо торс відкритіший, то імунітет зосередиться на верхній частині тіла, тим часом як ноги можуть промокнути, та швидше переохолонути. 

Якщо одяг захищений мембраною, то буде більше шансів захиститися від вологи та вітру. Що, в свою чергу, посприяє вдалому часопроведенню та хорошому настрою.

Кожна деталь має значення, і вартує віднестися до цього відповідно.
 

Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Жити - значить діяти!