м. Львів, вул. Окружна, 57а
Одяг для відпочинку

Одяг для відпочинку

За: HUNT - 06 Грудня -
0 - 869

Ми знаєм як важливо правильно одягатися. Та відповідати критеріям погоди в тому чи іншому місці. З дитинства нас вчать, що одяг повинен бути теплим, щоб захищати тіло. Проте з часом такі повчання забуваються. Змінюється ритм життя, та поневолі люди перестають звертати увагу на такі «дрібнички» як комфорт.

Подорожуючи людина набуває практичного досвіду. В тому числі й вмінь відповідно одягтися. З кожною новою мандрівкою, чи то пішою ходою чи транспортом, відкриваються нові можливості для розуміння цього важливого навику. 

Для прикладу, перебуваючи довго у сидячому положенні дізнаєшся, що штани розтягуються у місцях сідниць і колін, та з часом стають непридатними для використання. Теж саме стосується курток чи джемперів в області ліктів. Мало хто також знає, що нижня білизна повинна бути максимально бавовняною, щоб шкіра не запрівала. У той момент, як термобілизна чи більш синтетичні речі одягаються «під спід» поверхневого шару одежі, для кращого поглинання вологи при довшому перебуванні на вулицях і свіжому повітрі. На все потрібно зважати, адже комфорт - це здоровя.

Мандрівникам є чому повчитися у спортсменів. Ті добре орієнтуються в шаровому одяганні. Коли часто міняється погода та пора доби бере своє – на допомогу прийдуть легкі, практичні речі, котрі легко надягаються та мало важать.

Важливо, щоб підійшла не лише модель та колір, але й розмір і якість. У цьому випадку варто звернутися у магазини, де не лише хороше обслуговування та компетентні продавці, але й де можна вибрати й придбати, як то кажуть, «все й одразу». 

Одним з таких є магазин «Hunt Masters» у м. Львів. Знаходиться він на прилеглій вулиці до головної дороги (за адресою: вул. Окружна, 57а), куди легко потрапити як громадським транспортом, так і власним автомобілем.  Де, окрім якості імпортного одягу, покупців приємно вражає атмосфера та доброзичливість персоналу. Також поряд знайдеться місце для парковки авто у випадку, якщо потрібно зачекати чи випити каву.


Товари для активного відпочинку, мисливства та полювання від провідних виробників та світових брендів, таких як:  Alaska Elk 1795 (Фінляндія), Pinewood (Швеція) та Deerhunter (Данія), у магазині мисливських товарів та одягу спеціального та повсякденного призначення. У якому знайдеться все необхідне для комфорту під час подорожей, дозвілля та відпочинку.

Cлідкуйте за оновленням асортименту на сайті: www.huntmasters.com.ua.

Працює інтернет-магазин.


Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Поразка – не поразка, якщо тільки ви не визнаєте її такою у своїй свідомості.