м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru

Набої Флобера Sellier & Bellot

 
Немає в наявності
Показано з 1 по 1 із 1

Набої Флобера – різновид патрону в котрому відсутній пороховий заряд, а роль метальної речовини виконує капсульний склад.

Першими набоями кільцевого запалення були патрони без пороху. Француз Луї Флобер став першим винахідником цього боєприпасу. Спочатку він представляв собою кулю в капсулі калібру 9 мм, а згодом, у 1849р., став патентним винаходом. На сьогоднішній день найбільш поширеним є калібр 4 мм.

Набої імені «Флобера» користуються попитом завдяки своїй надійності, доступності та низьким звуком пострілу. Хоча вважаються малопотужними боєприпасами. Початкова швидкість куль рідко перевищує 210 м/с. (Стільки ж затрачає куля середньої пневматики, щоправда маса у неї менша.) Енергія набоїв Флобера досягає від 40 до 60 Дж. Рекомендується використовувати зі сферичною кулею з гладким стволом.

Набої Флобера, набої для гладкоствольної, нарізної та для травматичної зброї у продажу інтернет-магазину «Hunt Masters».

Для детальнішої інформації запрошуємо Вас відвідати наш магазин за адресою: м. Львів. вул. Окружна, 57а. Також до ваших послуг мобільна консультація за номером: +38 (067)  68 42 330.

В асортименті одяг для мисливців.

Читати повністю →
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
Впади сім разів, піднімися вісім.