м. Львів, вул. Окружна, 57а

Патрони Clever Mirage

 
0 відгуків

Clever Mirage 16/70 №0

14.00 грн
 
1 відгуків

Clever Mirage 16/70 №3

14.00 грн
Знижка
 
0 відгуків

Clever Mirage PRO EXTRA № 7,1/2

13.00 грн
12.00 грн
 
0 відгуків

Clever Mirage PRO EXTRA № 9,1/2

13.00 грн
Знижка
 
0 відгуків

Clever Mirage к.12 T2 COMPETITION 24

10.50 грн
9.00 грн
Знижка
 
0 відгуків

Картеч Clever Mirage T4 BUCKSHOT SG (00 BUCK) 9 PELLETS

22.00 грн
20.00 грн
 
Знижка
 
6 відгуків

Куля Clever Mirage T4 NEW SOLENGO SLUG к. 12/70

35.00 грн
33.00 грн
Знижка
 
0 відгуків

Напівкартеч Clever Mirage T4 BUCKSHOT 4BK 27 PELLETS

22.00 грн
20.00 грн
Показано з 1 по 9 із 14

Набої Clever Mirage


Clever Mirage був створений в 50-х роках чотирма друзями, пристрасними мисливцями та стрільцями, в тому числі братами Chiampan, які почали заряджати свої власні боєприпаси для хобі, спочатку вручну, а потім за допомогою машин. Чудова якість продукції зробило їх дуже популярними по всій Італії. Clever була першою італійською компанією, що винайшла пиж-контейнер з корковою основою, поліпшення, які змінили ринок боєприпасів.


Уже в 1968 році Clever виробляє понад 40 мільйонів патронів. З 1978 року, з приходом третього покоління родини менеджерів Chiampan, Clever починає експортувати свої набої, маючи серед своїх імпортерів і дистриб'юторів відомих спортсменів і керівників найбільш важливих стрільбищах в світі, ставши, таким чином, відомим, а продукція цінується у всьому світі за виняткову якість і послідовність своїх продуктів, функцій, яка до сих пір вирізняється з-поміж інших. Це призвело до того, що в 2002 році було вироблено понад 130 мільйонів патронів та експортовано більш ніж в 100 країн світу. Жодна інша компанія в цій галузі не може похвалитися такою великою поширеністю в усьому світі.


Потужності виробництва дозволяють робити понад 500 000 одиниць набоїв в день, все високої якості, чиї характеристики задовольняють найвимогливіших клієнтів.


Пріоритетом в Clever завжди є жорстокість для перевірок якості придбаних товарів та готової продукції, що жоден завод в даний час  не може працювати з тими же вимогами до досконалості та уваги. Це є щотижнева робота чоловіків: продавців, промоутерів і корпоративних співробітників, які проводять суботи і неділі на стрільбищах або полюваннях, щоб перевірити, порівняти та впроваджувати нововведення в свої продукти.


Clever інвестує величезні капіталовкладення в найсучаснішу техніку.


Постійне прагнення до якості, на сьогоднішній день, зробило Clever найсучаснішим патронним заводом з «ноу-хау», якому заздрять і намагаються копіювати його продукцію дуже багато виробників, проте, з дуже скромними результатами.


Clever також є частиною Національного Будинку Пороху, де всі вироблені боєприпаси тестуються в екстремальних умовах перед відправкою на ринок, і результати зберігаються протягом 10 років.


Завдяки цьому, Clever є єдиною компанією-виробником патронів в світі, що завоювали численні національні та міжнародні чемпіонати у всіх спортивних дисциплінах.


Набої Clever виграли усі нагороди, що було можливо, щоб виграти. Вони задовольняють потреби мисливців з усього світу більше 60 років. Clever - це висока якість продукції провірена часом!

Читати повністю →
Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
На вас проллється дощ успіху.