м. Львів, вул. Окружна, 57а
Мисливство

Мисливство

За: HUNT - 04 Червня -
0 - 216

Ми часто плутаємо значення слів полюванням та мисливство. Це тому, що в українській мові є два слова схожих за змістом, так як у російській мові є лише одне - "охота". У чому ж все-таки різниця, давайте розберемся:

Мисливством називають дії, направлені на використання тваринного світу в тих чи інших цілях. Відомо, що з дій формується процес. Тому можна сказати, що мисливство - це процес, під час якого відбувається дія. А саме - полювання. 


Основним промислом розвитку світової цивілізації завжди було видобування їжі. Первісні люди рибачили палицями, полювали на здобич списами та луками. Аж поки не винайшли порох та не створили вогнепальну зброю. Так зародилася мисливська культура. 


Мисливство – це процес діяльності, під час проведення якої видобувається їжа. 

Полювання – це спосіб добування здобичі на суші, а рибальство – у воді.

Полювання потребує відповідних знань та вмінь. Не достатньо лише орієнтуватися в умовах дикої природи та відповідно одягнутися. Мисливець повинен добре володіти зброєю. А хороший мисливець - розуміти поведінку звіра, вміти вистежити його за слідом, працювати в команді та стратегічно мислити. 

Кажуть, що у деяких країнах світу полювання є частиною фізичної і навіть військової підготовки.

Рибальство вважають додатковим заняттям та пасивним різновидом мисливства. Також має свої особливості, що вимагають терпіння, уважності та спритності.

Отже, мисливство є категорією діяльності, під час якої відбувається полювання чи рибальство. На сьогоднішній день використовують більше у спортивних, ніж у промислових цілях.


Мисливець живе у кожному з нас, потрібно лише захотіти розвинути його в собі!

У цьому Вам допоможуть спецобладнання та товари, які Ви можете придбати в Hunt Masters.

Коментарі
Написати коментар