м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru

Як вибрати одяг для активного відпочинку?

За: HUNT - 25 Січня -
0 - 989

    Правильний вибір одягу для активного відпочинку або полювання  дуже часто має вирішальне значення не лише для вашого комфорту за будь – яких погодних умов, а й для результату та успіху подорожі.    У нашій статті поговоримо про те, на що слід звернути увагу поціновувачам активного відпочинку в процесі вибору одягу, розглянемо основні принципи та особливості цього процесу, а також дамо дієві практичні поради, що зроблять ваш відпочинок вдалим, щоб про подорож за місто чи в гори залишились лише  приємні спогади та враження, які запам`ятаєте на все життя.


 
Якісний одяг для активного відпочинку, який можна придбати у магазині Hunt Masters забезпечує найголовніші функції. А саме:

·Повітропроникність;
·Відштовхування вологи;
·Виведення надмірної вологи з організму, навіть якщо ви активно рухаєтеся;
·Надійний захист від дощу, вітру та холоду;
·Свобода рухів та зручний покрій одягу, що забезпечує зручність та функціональність;
·Терморегуляція та утримання тепла, що особливо важливо в поході в гори за умови низької температури повітря.

 

Принцип  багатошаровості одягу
    Важливо знати та вміти правильно комбінувати різні види одягу за принципом багатьох шарів так, щоб не просто було комфортно, а  кожний шар одягу став своєрідною складовою частиною системи, яка надійно утримує тепло, захищає від несприятливих факторів навколишнього середовища. Ми піклуємося не лише про зручність та функціональність одягу, який ви обираєте, а й дбаємо про ваше здоров`я.
 
    Можна виділити такі основні шари одягу:
Базовий шар одягу. Його основна ціль – відведення вологи від вашого тіла, утримання тепла, забезпечення сухості та комфорту.
Важливо, щоб тканина, з якої виготовлено базовий шар одягу була легкою, та надійно виводити піт з вашого організму.  М`якість базового шару дає змогу вільно рухатися. Однак, якщо надаєте перевагу активному відпочинку взимку, то краще вибрати базовий шар одягу середньої ваги, тому що ви не відчуватимете дискомфорту, що може виникнути внаслідок перегріву.
 Тканини для базового шару одягу виготовлені з поліестеру, бавовни та вовни мериноса, вони легкі, щільно прилягають до тіла, повітропроникні, що дає змогу шкірі «дихати»..
 Ідеальним вибором для базового шару одягу є термобілизна. Як правильно вибрати термобілизну, читайте у наступній статті.Середній шар. Основною функцією середнього шару є утримання тепла. Але вибір одягу для середнього шару може бути більш гнучким. Зверніть увагу на флісові джемпери, утеплені штани, які можна зручно одягнути під верхній одяг. Характерною особливістю є те, що одяг середнього шару можна  легко зняти, якщо надто жарко, і ви відчуваєте дискомфорт. Одяг середнього шару повинен швидко сохнути. Для середнього шару також варто обрати поліестер або вироби з вовни мериноса.

 
Порада: Пам'ятайте, що якщо відпочиваєте просто неба в теплі осінні або весняні дні, то середній шар одягу цілком може замінювати верхній одяг, тому варто подбати про водовідштовхуючі та вітрозахисні властивості виробів, які обираєте для середнього шару одягу.
 Верхній (зовнішній) шар одягу – це своєрідна оболонка та захист від сюрпризів та несподіванок приоди: Дощу, сильного вітру, сніговію та хуртовини. Окрім цього, такий шар одягу надійно захищає, якщо активно  рухаєтеся в процесі полювання  у лісі, а на шляху трапляються гілки, чагарники, густі зарослі тощо. Важливою  особливістю мембранної  куртки є наявність капюшона, що забезпечує додатковий захист від дощу або сильного вітру та безшумність.

 

Порада: Верхній одяг повинен мати малу вагу, легко складатися та займати не багато місця у сумці чи рюкзаку.
 Куртки та штани для активного відпочинку, які можна придбати на нашому сайті оснащені спеціальною сітчастою підкладкою або вставками у тих місцях, де найчастіше може виникати відчуття перегріву. Сітчаста тканина підсилює ефект виведення вологи з організму.
 Порада: Зверніть увагу на сезон, погоду та ландшафт місцевості, де маєте намір відпочивати. Обирайте відповідний паттерн та візерунок камуфляжу.
 Як підсумок, варто наголосити, що  вибір одягу для активного відпочинку потребує значно прискіпливішої уваги, ніж вибір одягу для повсякденного життя.
 


Повітропроникність, утримання тепла, возовідштовхуючі, вітрозахсні властивості одягу є запорукою вдалого відпочинку за містом, в горах чи плюванні.
 Завітайте у Інтернет магазин Hunt Masters та обирайте найкращий одяг для активного відпочинку за доступною ціною! Ми знаємо таємницю вашого успіху.
 І на завершення... правильно підібрати взуття - це теж аспект, якому потрібно приділити достатньо  часу, тому що правильно підібране взуття не лише забезпечує комфорт пересування під час походу в гори або полювання, а й забезпечує захист від можливих травм та їх наслідків.
 


Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
Що розум людини може осягнути і в що він може повірити, те він здатний досягти.