м. Львів, вул. Окружна, 57а
Як правильно обирати зимовий мисливський одяг

Як правильно обирати зимовий мисливський одяг

За: HUNT - 22 Лютого -
0 - 582

Кожен мисливець знає, як важливо вибирати екіпірування для полювання. Справа не лише у зброї та аксесуарах, але у одязі та взутті. Обираючи мисливський костюм чи черевики, чимало людей стикаються з великою кількістю нюансів, які можуть сумарно зіграти з професіоналом своєї справи злий жарт. Щоби цього не сталося, слід продумувати все до найменших деталей.

Обираючи зимовий костюм для полювання, важливо пам’ятати: в ньому повинно бути тепло і комфортно, не зважаючи на середовище, в якому перебуває мисливець, або чи він рухається, чи сидить у засідці. Одяг повинен бути теплим, водонепроникним, тихим і не сковувати рухи.
Існує основний принцип, за яким слід підбирати зимове екіпірування – багатошаровості – використання декількох шарів одягу:

Перший – термобілизна, яка відводить від тіла вологу та піт.

Другий – одяг, здатний зберегти якомога більше тепла, але який не заважає виходу вологи. Пріоритетний матеріал фліс чи шерсть.

Третій – верхній одяг для захисту від непередбачуваних погодних умов, пронизливого вітру чи дощу. Для таких задач ідеально підходять мембранні матеріали.
Не менш детально мисливці підходять до вибору зимового костюму як штанів і куртки чи комбінезону. Важливо пам’ятати, що пріоритетом є тепло і можливість вільно рухатися. В даному випадку комбінезон забезпечить додаткове тепло спині, що досить зручно в умовах засідки.

Шапку слід обирати з натуральних матеріалів – шерсті чи хутра. Допускається невеликий вміст акрилу у складі. Прийнятним варіантом буде шапка на флісі. Головною вимогою є те, щоб вона щільно прилягала до голови, закривала вуха та лоб, а матеріал відводив вологу і попереджав впрівання.

Рукавиці теж варто обирати раціонально. Вони повинні бути теплими та зручними для утримування рушниці. Найкращим варіантом стануть ті, які мають силіконове просочування в долоневій частині.

Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Та частина життя, яка була таємницею, нарешті, готова проявитися.