м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Карабін нарізний Weatherby Vanguard 2 Synthetic к.30-06 24"

  На складі
Вартість
21 141.00 грн
Кількість:  
Виробник
Довжина ствола 610 мм
Калібр 30-06
Магазин фіксований, 5+1
Матеріал ложа пластик
Країна походження США

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Модель Vanguard - з'явилася в 1970 році.

Створюючи її, Рой Везербі спробував досягти точності бою порівнянного з точністю карабінів елітної лінійки - Mark V, в конструктивно більш простий гвинтівки з двома бойовими упорами замість дев'яти.

Гвинтівки Vanguard випускаються в широкому ряду модифікацій для зверовой полювання і вармінтинг в калібрах від .223 Rem до .338 WinMag. Незважаючи на спрощену конструкцію, гвинтівки Vanguard мають таку ж гарантовану виробником кучність, як і Mark V, при цьому тестова заводська мішень входить в комплект поставки.

Карабін Vanguard Synthetic від компанії Weatherby - це одна з найбільш досконалих болтових гвинтівок представлених на світовому ринку озброєнь. Неперевершена точність, потужність і ергономічність справлять враження навіть на досвідченого вимогливого стрілка.

Ключові особливості:

- Приклад з щокою Monte Carlo і зручною пістолетної рукояткою виготовлений з міцного матеріалу Griptonite і забезпечує зручність «вкладки», а потиличник і рукоять, покриті спеціальним нековзним складом, гарантують надійний і міцний хват при будь-яких погодних умовах.

- Глибоке воронение стовбура відмінно захистить Ваш карабін від механічних пошкоджень і корозії

- Стовбур виготовлений методом холодного кування забезпечує чудову точність, неперевершену надійність і буде служити Вам багато років

- Виробник гарантує точність стандарту SUB-MOA (Тобто всі постріли з карабіна на дистанції 100м укладаються в коло діаметром 2,5 см.)

- Регульований спусковий гачок забезпечить неперевершену точність пострілу і дозволить підібрати потрібне Вам зусилля натискання (стандарт від заводу 1,58 кг.)

- Трьохпозиційний запобіжник

- Карабін оснащений зручним м'яким потиличником, який значно знижує відчуття віддачі.

Відгуки (0)

21 141.00 грн грн
На складі

Рекомендовані товари