м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

GGG кал.308Win SBT 165gr, 10.7 г

Вартість
56 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Патрон прекрасно підійде для полювання на звіра середнього розміру (medium game - полювання на середнього звіра, як правило, від 25 до 130 кг., Переважно кози, олені, вівці і т.д.).

Для виробництва даного патрона компанія GGG використовує кращі матеріали: високоякісні гільзи, капсуля і порох власного виробництва і кулі від знаменитої американської компанії Sierra.

Sierra GameKing SBT - елітна куля спроектована спеціально для полювання, куля Spitzer з човновою хвостовою частиною, дає мінімальне відхилення при бічному вітрі, ідеально підходить для стрільби на дальні й наддалекі дистанції.

«Спітцер» (англ. Spitzer, від нього Spitzgeschoss) - загострена куля з гострим свинцевим кінчиком. Завдяки вивіреною роками формі куля поєднує в собі всі переваги полуоболочечной і суцільнометалевої кулі, тобто відмінну експансивну здатність без істотної втрати балістичних і аеродинамічних характеристик.

Напів оболочена куля при попаданні в перешкоду розгортається на зразок гриба (грибовидная експансія) за рахунок цього має високу проникаючу і зупиняє здатністю, рановий канал вкрай широкий і зводить до мінімуму ймовірність появи подранка

Завдяки конічної форми хвостовій частині кулі (в розрізі схожа на човен, звідси і назва), дана куля летить стабільніше і показує відмінні результати при стрільбі на далекі і наддалекі дистанції.

Відгуки (0)

56 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає.