м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru
 
0 відгуків | Написати відгук

FRANCHI Inertia Affinity Synthetic 12/76

  На складі
Вартість
36 300 грн

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Рушниця Franchi Inertia Affinity відноситься до типу самозарядних систем, що працюють від енергії віддачі всієї зброї, а провідною ланкою автоматики тут є інерційний затвор зі спеціальною потужною накопичувальною пружиною (як у рушниць Бенеллі). При пострілі ця пружина через інерційне тіло (остов затвора) «заряджається» енергією віддачі рушниці, а «разряжаясь» розтискається і відкидає остов затвора, а потім і затвор з гільзою назад, забезпечуючи надійне перезарядження.

Вся механіка напівавтоматичних рушниць Franchi Affinity побудована на ідеях Бруно Чіволані: інерційна система перезарядки "Front Inertia" розташована не в прикладі, як у Benelli, а в цівку.

Ексклюзивна інерційна система Франки створена з використанням спеціальних високоміцних матеріалів і забезпечує повну надійність всіх циклів роботи рушниці при пострілі, ідеальний баланс і неймовірну стабільність при пострілі, навіть при стрільбі в швидкій послідовності.

У рушницях 'Франки' застосовується система поглинання імпульсу віддачі TSA в своєму модернізованому варіанті 'ADV' (TSA_ADV (Twin Shock Absorber Advanced), що поглинає до 50% віддачі під час стрільби. Так само можна замовити додатково потиличник TSA Recoil Pad в трьох різних розмірах з гелевим сердечником.

Рушниця Franchi має мінімальну кількість частин: стовбур, ствольну коробку з підствольним магазином і прикладом, затвор, раму затвора з поворотною пружиною, ударно-спусковий механізм. У цьому рушницю забруднюється тільки стовбур і саме його і треба чистити, на відміну від рушниць з газовідвідними системами перезарядки, у яких є газова камера, поршень і тяги. Ці частини в «газовідвідній» забруднюються дуже швидко і вимагають регулярного догляду, на відміну від інерційних систем.

Ствол обладнаний прицільною планкою, середньої висоти, з шириною рифленої поверхні 8 мм. Мушка Світлонакопичувальні, червоного кольору для зручності ведення точної стрільби. Казенна муфта ствола коротка, з пазами для замикання на три виступи личинки затвора. Довжина патронника 76 мм, діаметр каналу ствола 18,3 мм, дульні звуження - змінні, внутрішні. Ствольна коробка має згладжені форми з поздовжніми лініями на бічних поверхнях. Коробка виконана зі спеціального алюмінієвого сплаву.

Затвор складається з такої ж кількості деталей, як і у рушниць Benelli М3 Super 90. Тут так само відсутня штовхач поворотної пружини, оскільки вона розміщується на корпусі подствольного магазину і взаємодіє з затвором через затворну раму. Подаючий механізм селективного типу, з попередньої автоматичної або ручною подачею патрона на лоток подавача.

У комплект входять змінні чоки, є можливість окремо придбати подовжувач магазина, що збільшує його ємність до 7 патронів.

Ергономіка заснована на поєднанні дизайну та досвіду полювання. В результаті вивчення звичок більше тисячі мисливців, інженери Franchi прийшли до створення досконалого рушниці, що відрізняє наступними перевагами:

-Ексклюзивний рифлення

-Простора спускова скоба забезпечує зручний доступ до спускового гачка навіть в товстих рукавичках

-Нові ексклюзивні форми приклада й цівки

-Оптоволоконная мушка LPA

-Рушниця виготовляється в Італії (м Урбіно, на заводі Benelli)

Франчі - повноцінний член холдингу Beretta Group

-Кожна деталь напівавтоматичних рушниць Franchi Affinity проведена в Італії. Італійська якість і гарантія - це суттєвий плюс при виборі для багатьох мисливців.

Якщо Ви хочете "справжнє італійське" рушницю, але при цьому бажаєте трохи заощадити не на шкоду якості - то Franchi Affinity це Ваш вибір!

 

Відгуки (0)

36 300 грн грн
На складі

Рекомендовані товари

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
Зберігайте спокій і беріться за велику справу.