м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

FRANCHI Inertia Affinity кал.12 30"

Вартість
37 230 грн
Продано

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Рушниця Franchi Inertia Affinity відноситься до типу самозарядних систем, що працюють від енергії віддачі всієї зброї, а провідною ланкою автоматики тут є інерційний затвор зі спеціальною потужною накопичувальною пружиною (як у рушниць Бенеллі). При пострілі ця пружина через інерційне тіло (остов затвора) «заряджається» енергією віддачі рушниці, а «разряжаясь» розтискається і відкидає остов затвора, а потім і затвор з гільзою назад, забезпечуючи надійне перезарядження.

Вся механіка напівавтоматичних рушниць Franchi Affinity побудована на ідеях Бруно Чіволані: інерційна система перезарядки "Front Inertia" розташована не в прикладі, як у Benelli, а в цівку.

Ексклюзивна інерційна система Франки створена з використанням спеціальних високоміцних матеріалів і забезпечує повну надійність всіх циклів роботи рушниці при пострілі, ідеальний баланс і неймовірну стабільність при пострілі, навіть при стрільбі в швидкій послідовності.

У рушницях 'Франки' застосовується система поглинання імпульсу віддачі TSA в своєму модернізованому варіанті 'ADV' (TSA_ADV (Twin Shock Absorber Advanced), що поглинає до 50% віддачі під час стрільби. Так само можна замовити додатково потиличник TSA Recoil Pad в трьох різних розмірах з гелевим сердечником.

Рушниця Franchi має мінімальну кількість частин: стовбур, ствольну коробку з підствольним магазином і прикладом, затвор, раму затвора з поворотною пружиною, ударно-спусковий механізм. У цьому рушницю забруднюється тільки стовбур і саме його і треба чистити, на відміну від рушниць з газовідвідними системами перезарядки, у яких є газова камера, поршень і тяги. Ці частини в «газовідвідній» забруднюються дуже швидко і вимагають регулярного догляду, на відміну від інерційних систем.

Ствол обладнаний прицільною планкою, середньої висоти, з шириною рифленої поверхні 8 мм. Мушка Світлонакопичувальні, червоного кольору для зручності ведення точної стрільби. Казенна муфта ствола коротка, з пазами для замикання на три виступи личинки затвора. Довжина патронника 76 мм, діаметр каналу ствола 18,3 мм, дульні звуження - змінні, внутрішні. Ствольна коробка має згладжені форми з поздовжніми лініями на бічних поверхнях. Коробка виконана зі спеціального алюмінієвого сплаву.

Затвор складається з такої ж кількості деталей, як і у рушниць Benelli М3 Super 90. Тут так само відсутня штовхач поворотної пружини, оскільки вона розміщується на корпусі подствольного магазину і взаємодіє з затвором через затворну раму. Подаючий механізм селективного типу, з попередньої автоматичної або ручною подачею патрона на лоток подавача.

У комплект входять змінні чоки, є можливість окремо придбати подовжувач магазина, що збільшує його ємність до 7 патронів.

Ергономіка заснована на поєднанні дизайну та досвіду полювання. В результаті вивчення звичок більше тисячі мисливців, інженери Franchi прийшли до створення досконалого рушниці, що відрізняє наступними перевагами:

-Ексклюзивний рифлення

-Простора спускова скоба забезпечує зручний доступ до спускового гачка навіть в товстих рукавичках

-Нові ексклюзивні форми приклада й цівки

-Оптоволоконная мушка LPA

-Рушниця виготовляється в Італії (м Урбіно, на заводі Benelli)

Франчі - повноцінний член холдингу Beretta Group

-Кожна деталь напівавтоматичних рушниць Franchi Affinity проведена в Італії. Італійська якість і гарантія - це суттєвий плюс при виборі для багатьох мисливців.

Якщо Ви хочете "справжнє італійське" рушницю, але при цьому бажаєте трохи заощадити не на шкоду якості - то Franchi Affinity це Ваш вибір!

 

Відгуки (0)

37 230 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Головне – не забувайте важливе! А то забудеш важливе, а це виявиться головне.