м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua Ru
 
0 відгуків | Написати відгук

Federal Vital-Shok 30-06 Nosler 11,66гр (180GR)

  На складі
Вартість
97 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

 Патрон прекрасно підійде для полювання на великого звіра (big game - полювання на великого звіра, як правило, від 130 до 450 кг., Переважно африканські тварини, бурі ведмеді і т.д.).

Vital-Shok - серія патронів для мисливців, які не визнають компромісів. Для виготовлення патронів використані кращі гільзи, капсулі і добірний порох. Професіонали з величезним досвідом здійснюють контроль якості. Все це дає мисливцеві 100% впевненість в надійності патрона і дозволяє сконцентруватися на улюбленому занятті.

Nosler® Partition® - куля розроблена спеціально для полювання на великого звіра. Даний тип кулі використовується більше 50 років, совій надійністю і характеристиками вона заслужила повагу багатьох мисливців.

Завдяки конструктивним особливостям при попаданні в перешкоду верхня частина кулі розгортається на зразок гриба (контрольована грибовидная експансія), а нижня частина залишається колишньою, за рахунок цього куля має високу проникаючу і зупиняє здатністю, рановий канал вкрай широкий і зводить до мінімуму ймовірність появи підранка.

Відгуки (0)

97 грн грн
На складі

Рекомендовані товари

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Коли навколо бушує негода, ваш будинок охороняє тепло і затишок.