м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Federal Vital-Shok 30-06 Nosler 11,66гр (180GR)

  На складі
Вартість
98 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

 Патрон прекрасно підійде для полювання на великого звіра (big game - полювання на великого звіра, як правило, від 130 до 450 кг., Переважно африканські тварини, бурі ведмеді і т.д.).

Vital-Shok - серія патронів для мисливців, які не визнають компромісів. Для виготовлення патронів використані кращі гільзи, капсулі і добірний порох. Професіонали з величезним досвідом здійснюють контроль якості. Все це дає мисливцеві 100% впевненість в надійності патрона і дозволяє сконцентруватися на улюбленому занятті.

Nosler® Partition® - куля розроблена спеціально для полювання на великого звіра. Даний тип кулі використовується більше 50 років, совій надійністю і характеристиками вона заслужила повагу багатьох мисливців.

Завдяки конструктивним особливостям при попаданні в перешкоду верхня частина кулі розгортається на зразок гриба (контрольована грибовидная експансія), а нижня частина залишається колишньою, за рахунок цього куля має високу проникаючу і зупиняє здатністю, рановий канал вкрай широкий і зводить до мінімуму ймовірність появи підранка.

Відгуки (0)

98 грн грн
На складі

Рекомендовані товари

Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Ви маєте сильний характер.