м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Federal Fusion 30-06 10,7гр (165GR)

  На складі
Вартість
66 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Fusion - патрони цієї серії розроблені спеціально для полювання на великих тварин. Завдяки використанню новітніх технологій, компанії Federal вдалося домогтися приголомшливого співвідношення ціни і якості патронів.

Особливості кулі Fusion:

1. сточеними кінчик кулі забезпечує чудову експансивність кулі на далеких дистанціях і відмінну ударну в'язкість на лагідних дистанціях. Жодна з існуючих технологій, не здатна забезпечити такий же результат.

2. Сердечник формується під тиском, що сприяє збільшенню експансивності кулі і в той же час робить її надзвичайно міцною, не дозволяючи розколюватися на окремі частини.

3. Оболонка і сердечник кулі зрощуються шляхом молекулярної пайки, що дозволяє добитися чудового балансу, точності та надійності.

4. Поліпшений дизайн в хвостовій частині кулі дозволив підвищити аеродинамічні характеристики кулі до вищої межі, дозволяє домогтися чудової точності на середніх і далеких дистанціях.

Відгуки (0)

66 грн грн
На складі
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно – пропустять майбутнє.