м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru

Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою і змушені скасовувати такі замовлення. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові.

Дякуємо за розуміння та ваш інтерес до нас.

Умови оплати

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України. 


1. РОЗРАХУНОК ГОТІВКОЮ
Оплата готівкою можлива при доставці кур'єром по Львову і у відділеннях "Нової Пошти".
На підтвердження оплати ми видаємо розрахункову накладну зі штампом.


2. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється згідно рахунку-фактури, який надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб ми надаємо пакет усіх необхідних документів.
Для фізичних осіб передбачена можливість оплати за допомогою переказу коштів на розрахунковий рахунок Приват Банку. Дані по оплаті також надаються менеджером після оформлення замовлення.
Зверніть увагу!
У призначенні платежу необхідно вказати № замовлення і П.І.П. клієнта, інакше кошти, що надійшли, не будуть закріплені за замовленням і повернуться одержувачу.
Замовлення формується і відправляється на наступний день після оплати товару.
Перевізнику Ви сплачуєте тільки вартість доставки товару. *** Безплатна доставка при замовлення товару на суму від 10 000 грн.

Умови доставки

1. По Львову
Доставка здійснюється кур'єром за вказаною покупцем адресою наступного дня з 12.00 до 18.00 з понеділка по п'ятницю при умові, що вартість замовлення не є меншою ніж 2000 грн. Перевірка цілісності, працездатності і комплектності здійснюється покупцем тільки в присутності кур'єра.   
Вартість кур'єрської доставки по м. Львів - від 45 грн.  
*за наявності товару на складі


2. ПО РЕГІОНАХ 
Доставка здійснюється службою «Нова пошта»* (чи будь-якою іншою за узгодженням з менеджером)
Вартість доставки  - згідно з розцінками служби доставки в регіон. *** Безплатна доставка при замовлення товару на суму від 10 000 грн.


Зверніть увагу!
Номер товарно-транспортної декларації (ТТН) присвоюється посилці раніше, ніж вона фактично потрапляє до відділення Нової Пошти. Якщо після отримання ТТН Ви вводите на сайті http://novaposhta.ua її номер і бачите результат "Номер накладної не знайдено. Будь ласка, перевірте правильність зазначеного номера", просто повторіть операцію пізніше.
За наявності товару на складі, замовлення відправляєтся наступного дня. 
При передачі товару з роздрібного магазину або віддаленого складу замовлення відправляється протягом 5 робочих днів


3. САМОВИВІЗ
Клієнт має можливість самостійно забрати товар з магазину "Hunt Masters" (за умови наявності у ньому цього товару і попереднього резервування товару)

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
Ви завоюєте успіх у всьому.