м. Львів, вул. Окружна, 57а
Бути мисливцем

Бути мисливцем

За: HUNT - 27 Вересня -
0 - 1120

    Мисливцем бути непросто. Доводиться жити від полювання до полювання. Цей стан: коли плануєш, збираєшся подумки, постійно прокручуєш в голові що взяти, а що ні.

    Для чоловіка-мисливця збори на «охоту» це справжній ритуал підготовки. Потрібно все встигнути купити і продумати.   Ближче до вихідних починаються збори. Готуєш приладдя і себе. Кажуть, що чоловіки збираються на полювання ретельніше, аніж жінки на побачення. 

    Звечора починається підготовка: детально пакується та чиститься обладнання, готується одяг. Кожен елемент екіпіровки має своє призначення. Важливо нічого не переплутати, адже це - система.

Не дарма одяг для полювання продумується з урахуванням найменших деталей. Важливим є висота застібки, розмір замка, розміщення клапана і т.д. А що якщо дощ? Чи сніг… 


    Мисливця вичислити не складно. У всіх у них загострений нюх та реакція. Вони вміють добре володіти зброєю, та знають правила безпеки.

    Видобування здобичі закладено у чоловіка природою з народження. Тому марно стараються жінки втримати їх біля себе, коли мане «поле».

Основні риси:

- Мисливець розуміє природу краще за людей;

- Мисливець керується інстинктом;

- Мисливець мислить тактично;

- Мисливець домінант;

- Мисливцеві потрібно мало для щастя;

- Мисливець вміє насолоджуватися товариством;

- Мисливець радіє навіть малій здобичі;

- Мисливець знає ціну хорошому дню.

   «Полювання – це не просто хобі, а стиль життя» - каже один. І правда, де ви бачили успішного мисливця прикутого до дому?

   Тому важливо навчитися розуміти чоловіка-мисливця. Адже немає більшого затишку у домі, аніж коли дружина готує впольовану ним здобич.

   Полювання це пора, котра приходить з першим променем сонячного світла на світанку, і закінчується нелегкою втомою у тілі після таких важких, та водночас, приємних вихідних.


Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Біда не приходить одна, але й удача теж.