м. Львів, вул. Окружна, 57а
Бути мисливцем

Бути мисливцем

За: HUNT - 27 Вересня -
0 - 33

    Мисливцем бути непросто. Доводиться жити від полювання до полювання. Цей стан: коли плануєш, збираєшся подумки, постійно прокручуєш в голові що взяти, а що залишити вдома.

    Для чоловіка-мисливця збори на «охоту» це справжній ритуал підготовки. Потрібно все встигнути купити і продумати що взяти.   Ближче до вихідних починаються збори. Готуєш приладдя і себе. Кажуть, що чоловіки збираються на полювання ретельніше, аніж жінки на побачення. 

    Звечора починається підготовка. Детальне пакування і зачистка всього обладнання. Готується одяг. Кожен елемент та кишеня має своє призначення. Важливо нічого не переплутати, адже це - система.

Не дарма одяг для полювання продумується з урахуванням усіх деталей. Важливим є висота застібки, розмір замка, розміщення клапана. А що якщо дощ? Чи сніг… 


    Мисливця вичислити не складно. У всіх у них загострений нюх та реакція. Вони вміють добре володіти зброєю, та знають ціну безпеці.

Видобування здобичі закладено у чоловіка природою з народження. Тому марно стараються жінки втримати їх біля себе, коли мане «поле».

Основні якості:

- Мисливець розуміє природу краще за людей;

- Мисливець керується інстинктом;

- Мисливець мислить тактично;

- Мисливець домінант;

- Мисливцеві потрібно мало для щастя;

- Мисливець насолоджується хорошою компанією;

- Мисливець цінує навіть малу здобич;

- Мисливець вміє радіти хорошому дню.

    «Полювання – це не просто хобі, це стиль життя» - кажуть вони. І правда, де ви бачили успішного мисливця прикутого до дому?

    Важливо навчитися розуміти чоловіка-мисливця. Адже немає більшого затишку у домі, аніж коли дружина готує впольовану ним здобич.

    Полювання це пора, котра приходить з першим променем сонячного світла на світанку, і закінчується нелегкою втомою у тілі після таких важких, та водночас, приємних вихідних.


Коментарі
Написати коментар