м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Browning BAR Zenith Ultimate кал.300WinMag

Вартість
97 660 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Карабін Browning BAR Zenith відноситься до останнього покоління напівавтоматичних карабінів марки Browning, і є результатом багаторічного досвіду фірми Browning в області розробки напівавтоматичних карабінів. Карабін відрізняється надійністю конструкції, при його виготовленні використовуються найсучасніші методи виробництва.

Стволи холодного кування, хромовані зсередини і покриті воронінням зовні. У моделях Fluted вони товстостінні, з каннелюрами. Чудовий баланс зброї в значній мірі обумовлений продуманим розподілом маси, а особливості конструкції і приклад з амортизуючим потиличником забезпечують м'яку віддачу. Відмінною особливістю є система замикання ствола за допомогою поворотної личинки затвора з сімома бойовими упорами, що забезпечує жорстке з'єднання ствола і затвора. Це сприяє підвищенню точності стрільби і наближає стрілецькі якості зброї до болтовим гвинтівок.

Безпека карабіна забезпечується ручним запобіжником з кнопкою на задній частині спусковий скоби або механізмом ручного зняття з бойового взводу (Hand Cock). Механізм ручного зведення знаходиться на потиличнику ствольної коробки. Його важіль - це повзунок з кнопкою, він не тільки блокує УСМ, а й виробляє постановку і зняття з бойового взводу. Нерегульований УСМ відрізняє короткий хід спускового гачка, з зусиллям спуску в 1 кг, що забезпечує надійне спрацьовування (виробник застерігає від спроб робити самостійні регулювання спускового механізму).

Для зручності стрілка, присутній механізм постановки на затворну затримку після відстрілу останнього патрона. Важіль розблокування знаходиться між цівкою і ствольною коробкою, з правого боку. Карабін може бути укомплектований внутрішнім змінним магазином, що закріплюється на поворотній магазинної кришці, або повністю знімним магазином. Зовнішні прицільні пристосування оснащуються фібероптичними нитками, що підвищує зручність прицілювання.

Карабін Browning BAR Zenith можна рекомендувати для загородних полювань на великих копитних. Він діє надійно і безвідмовно, зручний в обігу і відрізняється високою точністю стрільби і якістю виготовлення.

Випускається три різновиди Browning BAR Zenith:

Prestige Wood - ложа з добірної деревини волоського горіха, накладка на легкосплавні ствольної коробці з дерева.

Prestige Big Game - ложа з добірної деревини волоського горіха, накладка на легкосплавні ствольної коробці з мельхіору, з гравіруванням, що зображає сцени полювання.

Ultimate Fluted - Посилений товстостінний ствол з каннелюрами, ложа з деревини горіха звичайної якості, накладка на легкосплавні ствольної коробці з мельхіору.

Відгуки (0)

97 660 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Логіка може привести вас. від пункту “А” до пункту “Б”, а уява – куди завгодно.