Browning BAR ShortTrac Compo LH Fluted 308Win MG4

  • 74 390.00 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
14 ДНІВ НА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Далеко не всі компанії можуть похвалитися тим, що їх зброя формувало світову історію. Browning - може, завдяки знаменитої моделі Browning Automatic Rifle - BAR.

Історія карабіна починається в 1917 році, коли він вступив на озброєння армії США, яка успішно завершила з ним першу світову війну. Згодом BAR використовувався у всіх більш-менш великих боях армії США, аж до початку війни у ​​В'єтнамі.

Нова модель цього знаменитого карабіна - BAR MK3 з гордістю носить ім'я свого предка і також надійна і безвідмовна.

Виконання карабіна бездоганно як з точки зору естетики, так і з точки зору якості виготовлення.

Ствольна коробка виготовлена ​​з авіаційного алюмінію і здатна витримувати найвищі навантаження, коробка покрита чорним анодованим покриттям, яке не дає відблисків і дає додатковий захист від корозії.

Для виробництва приклада використовується тільки добірний горіх другого класу, який ретельно полірується і просочується маслом, майстрами з високою кваліфікацією. Приклад регулюється, завдяки шести вставкам, які дозволяють змінювати пітч і відведення.

Група затвора карабіна виготовлена ​​з мінімальними допусками.

Потужний затвор з сімома бойовими упорами надійно фіксується в стовбурі і дозволяє використовувати патрони магнум класу, крім того, що такий запис зменшує вібрацію стовбура і забезпечує відмінну купчастість.

Магазин дозволяє швидко провести перезарядку і вразити велику кількість цілей за короткий проміжок часу, також цьому сприяють прицільні пристосування у вигляді планки Батт, яка ідеального підійде для швидкісної стрільби по рухомим цілям.

Поряд з Benelli Argo Browning BAR вважається одним з кращих карабінів для полювання за містом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Browning BAR ShortTrac Compo LH Fluted 308Win MG4, Browning, ЗБРОЯ