м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Browning BAR MK3 Hunter Fluted 30-06 MG4 DBM

Вартість
72 960 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Далеко не всі компанії можуть похвалитися тим, що їх зброя формувало світову історію. Browning - може, завдяки знаменитої моделі Browning Automatic Rifle - BAR.

Історія карабіна починається в 1917 році, коли він вступив на озброєння армії США, яка успішно завершила з ним першу світову війну. Згодом BAR використовувався у всіх більш-менш великих боях армії США, аж до початку війни у ​​В'єтнамі.

Нова модель цього знаменитого карабіна - BAR MK3 з гордістю носить ім'я свого предка і також надійна і безвідмовна.

Виконання карабіна бездоганно як з точки зору естетики, так і з точки зору якості виготовлення.

Ствольна коробка виготовлена ​​з авіаційного алюмінію і здатна витримувати найвищі навантаження, коробка покрита чорним анодованим покриттям, яке не дає відблисків і дає додатковий захист від корозії.

Для виробництва приклада використовується тільки добірний горіх другого класу, який ретельно полірується і просочується маслом, майстрами з високою кваліфікацією. Приклад регулюється, завдяки шести вставкам, які дозволяють змінювати пітч і відведення.

Група затвора карабіна виготовлена ​​з мінімальними допусками.

Потужний затвор з сімома бойовими упорами надійно фіксується в стовбурі і дозволяє використовувати патрони магнум класу, крім того, що такий запис зменшує вібрацію стовбура і забезпечує відмінну купчастість.

Магазин дозволяє швидко провести перезарядку і вразити велику кількість цілей за короткий проміжок часу, також цьому сприяють прицільні пристосування у вигляді планки Батт, яка ідеального підійде для швидкісної стрільби по рухомим цілям.

Поряд з Benelli Argo Browning BAR вважається одним з кращих карабінів для полювання за містом.

 

Відгуки (0)

72 960 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Якщо ви думаєте, що ви здатні на щось, ви маєте рацію, якщо ви думаєте, що у вас не вийде щось, ви теж маєте рацію.