м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua Ru
 
0 відгуків | Написати відгук

Browning BAR MK3 Hunter Fluted 30-06 MG4 DBM

  На складі
Вартість
63 360 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Далеко не всі компанії можуть похвалитися тим, що їх зброя формувало світову історію. Browning - може, завдяки знаменитої моделі Browning Automatic Rifle - BAR.

Історія карабіна починається в 1917 році, коли він вступив на озброєння армії США, яка успішно завершила з ним першу світову війну. Згодом BAR використовувався у всіх більш-менш великих боях армії США, аж до початку війни у ​​В'єтнамі.

Нова модель цього знаменитого карабіна - BAR MK3 з гордістю носить ім'я свого предка і також надійна і безвідмовна.

Виконання карабіна бездоганно як з точки зору естетики, так і з точки зору якості виготовлення.

Ствольна коробка виготовлена ​​з авіаційного алюмінію і здатна витримувати найвищі навантаження, коробка покрита чорним анодованим покриттям, яке не дає відблисків і дає додатковий захист від корозії.

Для виробництва приклада використовується тільки добірний горіх другого класу, який ретельно полірується і просочується маслом, майстрами з високою кваліфікацією. Приклад регулюється, завдяки шести вставкам, які дозволяють змінювати пітч і відведення.

Група затвора карабіна виготовлена ​​з мінімальними допусками.

Потужний затвор з сімома бойовими упорами надійно фіксується в стовбурі і дозволяє використовувати патрони магнум класу, крім того, що такий запис зменшує вібрацію стовбура і забезпечує відмінну купчастість.

Магазин дозволяє швидко провести перезарядку і вразити велику кількість цілей за короткий проміжок часу, також цьому сприяють прицільні пристосування у вигляді планки Батт, яка ідеального підійде для швидкісної стрільби по рухомим цілям.

Поряд з Benelli Argo Browning BAR вважається одним з кращих карабінів для полювання за містом.

 

Відгуки (0)

63 360 грн грн
На складі
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Той, хто недостатньо сміливий, щоб ризикувати – нічого не доб’ється у житті.