м. Львів, вул. Окружна, 57а
Бренд "Alaska Elk 1795"

Бренд "Alaska Elk 1795"

За: HUNT - 28 Серпня -
0 - 1273

Увесь одяг бренду Alaska Elk 1795 є гарантією того, що ви отримаєте найкращу якість, матеріали та передові технології.


В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент мисливського одягу Аляска, здатний задовольнити потреби будь-якого мисливця.


Alaska – це новітні тенденції в мисливському світі

Для того, щоб створити для вас кращий одяг для полювання, при виробництві використовують лише перевірені та надійні матеріали:
Drirelease – технологія, при якій в стандартну структуру окремо взятої тканини вплітають додаткові волокна, що забезпечують не лише максимально швидкий відвід вологи назовні, але й зменшують запах поту.
Cordura - знайомі практично всім тканини підвищеної щільності та зносостійкості.
Hi-Dri – спеціальна зовнішня обробка, що підвищує водо- та брудовідштовхувальні властивості багатьох матеріалів. Забезпечує швидке висихання тканини, при чому абсолютно її не обтяжуючи.
Cooldry Technology – тканина виготовлена із застосуванням цієї технології використовується в літньому одязі. Вона забезпечує чудовий теплообмін, що дозволяє почувати себе комфортно навіть в дуже жарку погоду.
Thermodry Technology – флісовий матеріал з додаванням цієї технології прекрасно зберігає енергію і запобігає втраті тепла, а також забезпечує максимальну ізоляцію від холоду при мінімальній вазі та об’ємі.
Мериносова шерсть – натуральний природно-дихаючий та теплий матеріал, прекрасно зберігає тепло та швидко сохне.
Rain-Stop – мембранна технологія забезпечує чудовий волого- та вітрозахист, а також інтенсивне вологовідведення. Мембрана Rain-Stop використовується для верхнього одягу, а Rain-Stop Х-Proof – для взуття.

APS (Alaska Performance Shell) – спеціальна мембрана розроблена компанією для одягу власного виробництва, її відмінною рисою є обробка без фторвуглеводів.

Правильно підібране маскування - 50% вдалого полювання


Більшість костюмів Alaska мають одну з шести маскувальних кольорів, кожна з яких ідеально підходить під ті чи інші умови полювання:
BlindTech Invisible II - це нова, покращена версія популярного цифрового камуфляжного візерунка, який заснований на введенні в оману зору жертви, в той час як традиційні візерунки засновані на зорі людей. Дослідження показують, що оптимізовані колірні комбінації камуфляжного візерунка у поєднанні з ламкою структурою забезпечують краще маскування.
BlindTech Blaze II - BlindTech з захисним забарвленням, поєднує в собі переваги цифрового камуфляжу і яскравого колірного рішення, що гарантує високу маскувальну здатність від звіра, в той час як яскравий колір забезпечує безпеку, покращуючи видимість самої людини для інших мисливців.
BlindTech Snow II - той же цифровий камуфляж, тільки розроблений для зимового полювання.
BlindTech Safety Mix - мікс кольорів Invisible і Blaze, відмінно поєднує в собі всі переваги обох камуфляжів.
Blaze 3D Safety - колірна гамма забезпечує безпеку і високу видимість для інших мисливців, а ретельно підібрані елементи HD-принтів гарантують кращу оптичну ілюзію, яка вписує мисливця в навколишнє середовище.
Blind Max HD - розроблений з урахуванням особливостей листя і квітів північної природи, а використання елементів HD-принтів забезпечують максимальне злиття з навколишньою природою. Саме це маскування разом з Blaze 3D Safety використовується в найпопулярнішій серії Alaska Extreme Lite - https://huntmasters.com.ua/711-kostyum-ms-extreme-lite-blindmax-hd-000-grn-ms-extreme-l.

Аляска - це не тільки мисливські костюми

В асортименті Alaska можна підібрати не лише костюми для полювання, але й великий вибір термобілизни, головних уборів та інших аксесуарів. Крім цього є кілька моделей черевиків і чобіт. А для повної зручності можна придбати і спеціальну похідну сумку цього бренду - https://huntmasters.com.ua/718-sumka-barrow-duffel-invisible-760393-000-grn-barrow-duff.
Вибираючи одяг для полювання в першу чергу хочеться отримати якісну, надійну і довговічну річ. Адже полювання повинна приносити задоволення, а це буде проблематично, якщо ви промокнете, замерзнете або вас помітить звір. Саме тому варто серйозно підійти до вибору не лише самого одягу та забарвлення камуфляжу, але і до виробника.


Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
В цьому житті потрібно спробувати все.