м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Beretta A400 Xtreme Camo Max-5 12/89/76 KickOff, OCHP

  На складі
Вартість
81 280 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Beretta A400 Xplor Xtreme-нове покоління напівавтоматичних рушниць від компанії Beretta, в якому втілені революційно технічні та ексклюзивні технології, щоб забезпечити найкращі робочі характеристики при використанні патронів з навішуванням дробу від 24 до 64 гр!

До основних технологічних інновацій A400 Xplor відносяться:

-Газовідвідна система В-Link: поворотний затвор і інноваційний газовий клапан Beretta забезпечують надзвичайно високу швидкість перезарядки. Газовий поршень наділений поршневим кільцем, яка очищає внутрішню поверхню циліндра газоотвода і перешкоджає витоку газу.

-Ексклюзивна технологія виробництва стовбурів STEELIUM - унікальна сталь Beretta trilegato (NI, CR, MO), плюс глибоке свердління, холодне кування і вакуумна витяжка стволів.

-Новий система зниження віддачі KickOff3 (3 гідравлічних амортизатора для зниження віддачі і підкидання стовбура) і амортизуючий потиличник з спученого полімеру Micro Core (піддаючись тиску віддачі поступово вивільняється, одночасно збільшуючи поверхню контакту з плечем)

Відгуки (0)

81 280 грн грн
На складі

Рекомендовані товари

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Оберігайте свою свободу.