м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Beretta A400 Xplor Unico 12/89/76 Kick Off OC

Вартість
71 554 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Beretta A400 - це саме високотехнологічне напівавтоматична рушниця, представлене сьогодні на ринку.

Копітка робота дизайнерів дозволила створити гарне, і в той же час непомітне рушницю, що балансує на межі минулого і майбутнього. Полімерні компоненти і натуральне дерево зливаються в ідеальному співвідношенні і доповнюють один одного, створюючи досконалість, втілене в металі і дереві. Крім того таке поєднання високотехнологічних матеріалів і багатовікового праці природи робить рушницю більш функціональним і довговічним.

Відмітна особливість моделі A400 Xplor Unico - це зелена ствольна коробка, як пояснюють дизайнери Beretta, зелений приємний погляду і асоціюється з надійністю і спокоєм, які дуже важливі на полюванні.

При створенні лінійки A400 Xplor Unico використовувалися 6 унікальних розробок Beretta:

STEELIUM - ексклюзивна технологія компанії Beretta, розроблена для виробництва стволів. Виконані з особливою стали Beretta trilegato - сплаву нікелю, хрому і молібдену, стовбури Beretta спочатку просверлюются, потім піддаються холодній ковціі і витяжці в спеціальній вакуумній камері. Технологія Hyper Vacuum покращує надійність та зносостійкість стовбурів, виводячи на максимально високий рівень балістичних показників, як з точки зору точності, так і з точки зору осипи дробу.

Стовбури Optima Bore HP (High Performance) з чоками Optima Choke HP спроектовані для отримання найкращих показників балістики, надійності і зносостійкості, як з використанням традиційної свинцевого дробу, так і стандартної сталевої і нової сталевого дробу HP. Результат, досягнутий завдяки посиленому профілем стовбура, який мінімізує стрес, що виникає при стрільбі сталевими боєприпасами, сприяючи найкращим балістичним показниками і скорочуючи до мінімуму подальше зношування.

По-Link- найнадійніша і швидка газовідвідна напівавтоматична система в світі.

У всьому світі найбільші армії і оборонні відомства вибирають газовідводні системи. Чому? Тому, що це найнадійніша система з усіх, що є на ринку. Компанія "Беретта" вже не одне десятиліття має успішний досвід розробки, випробувань і постачання надійних газовідводних рішень найвибагливішим в світі клієнтам. Незалежно від застосовуваних боєприпасів, розташування або типу використання газовідвідна система B-Link завжди забезпечує споживачеві незрівнянну надійність.

Кожен стрілець знає, що при використанні легких патронів надійність може стати великою проблемою, але саме в цій сфері розроблена компанією "Беретта" газовідвідна система B-Link забезпечує незрівнянні результати. З півавтоматом "Беретта" - Ви зможете назавжди забути про будь-які проблеми з перезарядженням легких патронів. Ви зможете з гордістю демонструвати стрілянину 24-грамовими і 56-грамовими патронами з одного і того ж зброї.

Тепер зброю «Беретта» володіє неймовірно надійним поворотним поздовжньо-ковзаючим затвором, який ніколи не відкриється навіть при самому недбалому поводженні. Причина цього проста: газовідвідна система "Беретти" володіє великим замикаючим зусиллям, оскільки з початком циклу перезарядки енергія для відмикання затвора значно вище, ніж в інших системах. Велика доступна енергія при відкриванні дозволяє забезпечити більшу замикає зусилля, не допускаючи відмикання затвора тоді, коли це не потрібно.

Напівавтоматичні рушниці компанії "Беретта" спроектовані і протестовані на сумісність з усіма наявними на ринку патронами, незалежно від того, заряджені вони свинцевою, сталевим дробом або сталевим дробом HP. Незалежна Національна служба сертифікації відчуває все стволи по одному, під високим тиском, на самі стволи наносяться відповідні позначки.

Однією з ключових складових По-Link є вдосконалений газовий поршень, наділений еластичною очищає смужкою, яка одночасно очищає внутрішню поверхню циліндра і виконує функцію прокладки, що перешкоджає витоку газу з самого циліндра (як це відбувається в автомобільних двигунах).

Крім того система В-Link забезпечує найвищу швидкість перезарядки.

У -Link діє так швидко, що Ви встигнете розстріляти магазин до того, як перша гільза торкнеться землі. Система працює на 36% швидше, ніж всі аналоги.

Micro Core - це новий матеріал, на розробку якого у компанії Beretta пішли багато років, в ньому втілився великий досвід отриманий спортсменами за участю в найбільш престижних змаганнях світового рівня.

Завдяки особливій структурі матеріалу він м'якше і легше ніж гума, також він більш слизький, що значно підвищує зручність «вскидку».

При пострілі матеріал миттєво і рівномірно розподіляється по плечу стрілка, що значно знижує відчуття віддачі і робить стрілянину вкрай комфортної.

Kick-off - завдяки інноваційній системі Kick - Off, віддача знизилася на 70%. Тепер це не мрія, це - реальність.

Особливістю напівавтоматичних рушниць "Беретта" є ексклюзивні, всесвітньо відомі пристрої Kick-Off, що забезпечують найкращі в світі показники зниження віддачі. Kick-Off, Kick-Off 3 і Kick-Off Mega не тільки значно знижують віддачу, але і підвищують стабільність, комфорт і керованість для прискорення захоплення цілі.

Система, яка широко використовується в автомобільній промисловості, тепер застосовується і для рушниць. Для зменшення поштовхів і забезпечення впевненої стрільби навіть при використанні більш потужних і більш важких патронів пристрою Kick-Off розташовують гідравлічними амортизаторами, подібними до тих, які застосовуються в автомобільній промисловості. Звичайні пристрої для зниження віддачі замість цього використовують просту деформацію гуми або пластмаси, що і забезпечує перевагу для Kick-Off. Чи можете Ви собі уявити автомобіль з гумовими підвісками? Та ніколи в житті!

Kick-Off 3 - в той час як Kick-Off згладжує 1-й пік віддачі (що виникає безпосередньо при пострілі), Kick-Off 3 згладжує 2-й пік віддачі (який створює затвор при перезарядженні). Kick-Off є найефективнішим в світі пристроєм для зниження віддачі, а Kick-Off 3 є єдиним в світі пристроєм, що забезпечує ефективне зниження 2-го піку віддачі.

Де б Ви не знаходилися - від найхолоднішою сибірської тайги до самої сухої американської височини, пристрої Kick-Off завжди готові забезпечити приголомшливе зниження віддачі. Переконайтеся в цьому самі!Відгуки (0)

71 554 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Ви маєте сильний характер.