м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli Vinci Speed Bolt кал.12 24

Вартість
93 404 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

«Vinci Speed ​​Bolt» - модель, розроблена спеціально для практичної стрільби. Як і всі рушниці сімейства «Vinci», «Speed ​​Bolt» легко розбирається на три блоки (приклад, ствол і лафет) без використання будь-яких інструментів. Новий затвор «speed bolt» з тяжкою вставкою з вольфраму дозволив прискорити цикл перезарядження і підвищити надійність роботи механізму рушниці при стрільбі патронами з легкими навішеннями. Відмінний баланс забезпечує швидку вскидку і повідця, завдяки чому це рушницю з успіхом можна використовувати і для стендової стрільби.

Vinci - це перша і єдина самозарядна рушниця, приклад якої знімається або замінюється без допомоги будь-яких інструментів навіть в польових умовах, завдяки інноваційній системі кріплення. Конструкція приклада і рифлення його шийки були повністю оновлені із застосуванням технології ComforTech Plus, яка є подальшим розвитком знаменитої ComforTech, повсюдно визнаною як найефективніша система абсолютного комфорту. Віддача, вібрація і підкидання ствола зведені до мінімуму. Анатомічні гребені і потиличник різних розмірів дозволяють ідеально підігнати ложу під індивідуальні антропометричні характеристики стрілка.

Технології, які були використані при створенні рушниці:

COMFORTECH PLUS - це повноцінна система зниження віддачі, що перевершує за своєю ефективністю всі інші пристрої аналогічного призначення. ComforTech Plus, використана в моделях Вінчі, являє собою подальший розвиток революційної системи ComforTech, вона ще більш ефективно поглинає горизонтальну і вертикальну складові віддачі без обважнення рухомої системи рушниці.

Три інноваційних елемента:

Потиличник ComforTech Plus знижує відчуття віддачі за рахунок двох факторів. По-перше, завдяки продуманій формі, він рівномірно розподіляє імпульс віддачі по більш великій площі, а по-друге, він здатний розтягувати імпульс віддачі в часі.

Гребінь ComforTech Plus підпирає щоку в момент пострілу, а його гладка поверхня дозволяє щоці вільно ковзати під час віддачі. Це зменшує тертя і захищає ваше обличчя від ударів і вібрації.

Приклад ComforTech Plus має 12 поглинаючих віддачу вирізів у формі бумеранга, розташованих по діагоналі від п'яти приклада до початку шийки. Така конструкція приклада дозволяє йому згинатися, поглинаючи віддачу, що в поєднанні з потиличником ComforTech Plus розтягує імпульс віддачі на істотно більший проміжок часу, ніж це вдається конкурентам.

Cистема ComfortTech Plus дозволила знизити підкидання ствола на 12-42% і прискорити повторне наведення на ціль на 40-68% в порівнянні з конкуруючими зразками. Система ComforTech Plus не ускладнює рушницю, завдяки чому Вінчі має ідеальну прикладистость, що забезпечує швидку вскидку і наведення на ціль. Ви вже поб'єте другу тарілку або добудете другу птицю, в той час як інший мисливець приходить до тями після першого пострілу. Таким чином, практична скорострільність, що має реальне значення для мисливця, складається з швидкості вскидку, наведення на ціль, натискання на спусковий гачок і повернення рушниці на лінію прицілювання для підготовки до наступного пострілу. В цьому і полягає реальний хронометраж швидкодії рушниці, за яким Вінчі не має собі рівних.

FREE-FLOATING BARREL - ствол не кріпиться до ложі, що забезпечує неперевершену кучність стрільби.

Вільно вивішений ствол сконструйований аналогічно системі Free-Floating Barrel, застосовуваної на високоточних гвинтівках з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором, що забезпечує неперевершену кучність. Стовбур виконаний як єдине ціле з кожухом групи затвора і знаходиться на одній осі з модернізованим замикаючим пристроєм Vinci Inertia System.

VINCI INERTIA SYSTEM - ідеальний розподіл сил, бездоганна балансування, мінімальний подкидання стовбура при пострілі.

Інерційна система Бенеллі Inertia System, застосована в рушницю Вінчі - найнадійніша система перезарядки з усіх існуючих в даний час. Навіщо триматися за технологією дев'ятнадцятого століття?

У інерційної системі Вінчі всі продукти згоряння викидаються через ствол, не забруднюючи механізмів рушниці. Всі інші системи мають громіздке і складне пристрій з великим числом деталей, таких як тяги, штоки, газові камери, прокладки, які роблять дуже складною розбирання в польових умовах. Інерційний двигун Бенеллі приводиться в дію однієї єдиної пружиною, що робить його неймовірно простим, невибагливим і ефективним. Стовбур являє собою єдине ціле з кожухом групи затвора і розташований на одній осі з затвором Vinci Inertia System. Всі рухи циклу перезарядження соосни зі стволом, що забезпечує ідеальний розподіл сил і рівновага рухомих частин. В результаті значно скорочується підкидання ствола при пострілі. 

Відгуки (0)

93 404 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Кращий момент, щоб посадити дерево, був двадцять років тому. Наступний – сьогодні.