м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli Raffaello Powerbore k.12 30"

Вартість
94 537 грн
очікується через 7 - 14 днів

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Raffaello Power Bore - черговий крок на шляху до ідеального рушниці, зроблений за рахунок впровадження криогенного ствола «Power Bore» зі сверловкою від 18,3 до 18,4 мм. Вузький ствол сприяє оптимальному перетворенню хімічної енергії пороху в кінетичну енергію заряду, що значно підвищує його початкову швидкість, а також покращує купчастість і різкість бою.

П'ять змінних дульним пристроїв, сертифікованих для використання зі сталевим дробом (steel shot ok), роблять рушницю універсальною у застосуванні.

Рушницю оснащено пристроєм «Progressive Comfort», яке складається встановленого в прикладі амортизатора. Воно забезпечує ефективне поглинання енергії ударної дії і вібрації. Завдяки синхронній взаємодії деталей, система прогресивного комфорту істотно підвищує стійкість рушниці при стрільбі і зменшує час, необхідний для повторного наведення на ціль. Удосконалена інерційна автоматика гарантує надійне перезарядження патронів з навішеннями від 24 до 56 грам. Технології, застосовані при виготовленні рушниці:

INERTIA SYSTEM: ідеальний розподіл сил, бездоганне балансування, мінімальне підкидання ствола при пострілі.

POWER BORE: вакуумний ствол Power Bore зі сверловкою від 18,3 до 18,4 мм сприяє оптимальному перетворенню хімічної енергії пороху в кінетичну енергію заряду, що значно підвищує його початкову швидкість, покращує купність і різкість стрільби.

PROGRESSIVE COMFORT: Новітній амортизуючий пристрій з прогресивним поглинанням імпульсу віддачі, що складається з потиличника і встановленого в прикладі амортизатора. Забезпечує ефективне поглинання енергії ударної дії і вібрації.

Відгуки (0)

94 537 грн грн

Рекомендовані товари

Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Допоможіть іншим також піднятися на вершину успіху, і ви не будете самотні.