м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli M4 S90 кал.12 8,5 (комісійна)

Вартість
105 000 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Benelli M4 Super 90 розроблений і створений в Італії фірмою Benelli Armi Spa., І імпортується в США (в тому числі, і для потреб Збройних Сил) компанією Heckler & Koch USA, Inc.

На початку 1999 року, US AARDEC (Army Armament Research and Development Center - Центр По розробці Вражений Армії США), видав контракт на M1014 Joint Service Combat Shotgun - Єдине Гладкоствольна Рушниця фірмі Heckler & Koch USA, Inc. За контрактом, американським підрозділом фірми Heckler & Koch з Італії в 1999 році було поставлено 20.000 рушниць для озброєння Корпусу Морської піхоти США.

Зокрема, за умовами держзамовлення було потрібно, щоб:

• по крайней мере, 5 з 9 дробин "00 buck", що знаходяться в патроні калібру 12, могли вразити з 40 метрів мішень в 50% пострілів;

• максимальний час 60 секунд для розбирання зброї;

• максимальний час 20 хвилин для очищення й змащення зброї;

• функціонування без збоїв протягом 10.000 пострілів.

4-го серпня 1998 року п'ять пробних примірників М4 (армійська маркування ХМ1014) було доставлено на найстаріший полігон армії США в штаті Меріленд (Aberdeen Proving Ground, Maryland) і після інтенсивного тестування конструкція М4 перемогла інших конкурентів.

В результаті розробники M4 Super 90 зуміли домогтися ще більш високих характеристик, ніж спочатку було потрібно за умовами тендеру:

• 6 дробин в 100% пострілів;

• 45 секунд для розбирання зброї;

• очищення за 10 хвилин, що здійснюються кожні 500 пострілів;

• 25.000 пострілів без заміни деталей зброї.

Технічно, Benelli M4 Super 90 являє собою самозарядна магазинне рушницю. Привід автоматики - відведенням газів в два симетрично розташованих під стовбуром газових циліндра, з двома газовими поршнями і штоками, для більшої надійності ( "auto regulating gas operated" / ARGO system). Замикання стовбура - поворотом затвора, на 2 бойових упору.

Патронник виконаний під патрони довжиною 3 дюйми (76 мм), проте рушниця сконструйовано так, щоб безвідмовно працювати також і з патронами довжиною 2.75 дюйма (70 мм) без будь-якої регулювання. Неповне розбирання та збирання рушниці здійснюється без додаткового інструменту.

Стандартно рушницю комплектується телескопічним розсувним прикладом, який при необхідності може бути замінений на пістолетну рукоятку або звичайний нескладною приклад. Приціл - з діоптричним цілком і звичайної мушкою гвинтівкового типу (система прицілювання Ghost Ring, виконана зі сталі, з регульованим діоптричним прицілом для бокового зміщення і кута підйому). Крім того, зверху на ствольній коробці змонтована універсальна напрямна (weaver rail) для установки різних прицілів (нічних, коліматорних) і інших пристроїв.

Покриття всіх металевих поверхонь, як зовнішніх, так і внутрішніх, виконані матовими (Milspec), що не відображають світло, і мають підвищену стійкість проти корозії і зносу. Ствол змінний (повністю хромований зсередини), може замінюватися на укорочений, довжиною 355 мм. Ствол оснащується вкручувати чоками для більшої універальності.

Змінний телескопічний приклад може замінюватися на приклади версій "Caccia" (Мисливський) і "Pistol Grip" (з пістолетною рукояткою).

На сьогоднішній день М4 стоїть на озброєнні в наступних країнах:

- Італія: полк карабінерів "Tuscania" і військова поліція GIS (Gruppo di Intervento Speciale);

- Англія: З 2009-го року М4 під маркуванням "L128A1 Combat Shotgun" надійшла на озброєння Британської армії (піхотні підрозділи / використовується при проведенні операцій в Південному Афганістані);

- США: крім US Marine Corps рушницю встало на озброєння US Army, US Air Force, US Navy, US Coast Guard. Крім армії на використання М4 перейшов так само поліцейський департамент Лос-Анджелеса (LAPD).

- Австралія: спецпідрозділу поліції

- Бахрейн:: спецпідрозділу армії

- Бразилія: армія

- Хорватія: поліція

- Грузія: військові спецпідрозділи

- Греція, антитерористичний загін Е.К.А.М.

- Ірак: ISOF

- Ірландія: поліція, армія, спецпідрозділу

- Ізраїль: спеціальні сили

- Лівія: замовлено 1800 одиниць для армії

- Литва: спецпідрозділу

- Малайзія: антитерористичні підрозділи

- Молдова: в 2013 році було закуплено партію для спецпідрозділу МВС

- Філіппіни: загін швидкого реагування

- Словаччина: спецпідрозділу

- Словенія: армійські спецпідрозділи

Відгуки (0)

105 000 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості.