м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli Argo кал.300 WinMag 20"

Вартість
50 700 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Прекрасний по естетичним формам і досконалий з точки зору технологічних рішень карабін сімейства Benelli Argo поставляється в версії Argo з анодованою ствольною коробкою чорного кольору і у версії Argo Special з нікельованої ствольною коробкою.

Поворотна личинка затвора обладнана трьома міцними бойовими упорами, що спрацьовують одночасно, що гарантує велику щільність при замиканні.

Повністю загартована сталева кришка ствольної коробки має отвори для кріплення оптичного прицілу і міцно з'єднана зі стволом, що гарантує точність стрільби.

Ствол вільно коливається, забезпечуючи, таким чином, точність, порівнянну з моделями "bolt action".

Цівка закріплено на ствольній коробці і не впливає на вібрацію ствола в момент твори пострілу.

Набір пластин, що дозволяють проводити регулювання Загинув і відведення приклада, змінна система прицілювання роблять карабіни Argo і Argo Special універсальним і багатофункціональним зброєю.

Технології, використані при створенні карабіна:

CRIO SYSTEM - Підвищені балістичні характеристики забезпечуються рівномірними вібраційних режимом і температурним розширенням ствола при стрільбі. Компанія Бенеллі першою почала широко застосовувати криогенну загартування в процесі виготовлення стовбурів мисливських рушниць і карабінів з метою оптимізації їх балістичних характеристик. До сих пір висока вартість і складність кріогенної гарту обмежували її поширення високотехнологічними галузями, такими як аерокосмічна і медична промисловість. Після впровадження у виробництво на заводі Бенеллі ця технологічна новинка отримала назву Crio System. Вона полягає в поступовому охолодженні сталі до температури -100 ° Головними елементом Crio System є стовбур CRIOBARREL. Сталь, що пройшла таку обробку, має менший коефіцієнт температурного розширення і краще чинить опір високому тиску. Це забезпечує більш рівномірну вібрацію і розширення ствола при стрільбі. Крім того, кріогенна обробка позитивно впливає на довговічність стовбура, який має підвищені зносостійкість і стійкість до впливу продуктів згоряння порохового заряду.

WOOD TOUCH - Виключне по елегантності рифлення «Wood Touch» підкреслює красу добірного горіха і гарантує надійне утримання в будь-яких умовах.

Відгуки (0)

50 700 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Впади сім разів, піднімися вісім.