м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli Argo Deluxe кал.308Win 20"

Вартість
105 303 грн
Очікується

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Карабін ArgoDeLuxe відомий любителям полювання в усьому світі як модель, яка, завдяки революційній ефективності, естетичності і технологічності, докорінно змінила уявлення про нарізна мисливській зброї. Оздоблення ArgoDeLuxe натхненна красою і силою незайманої природи, її прагненням до свободи. На ствольної коробці зображені краєвиди недосліджених просторів, на тлі яких стрімко біжать олень і кабан. Витончений орнамент в стилі модерн надає композиційну завершеність декору. Гравірування виконана методом накатки з ретельним виконанням всіх деталей. Прискіпливо відібрана горіхова деревина з вишуканим малюнком вдало доповнює цей престижний і дорогий карабін.

Технології, використані при створенні карабіна:

ARGO E SYSTEM - в газовому двигуні «ARGO E SYSTEM» вдосконаленої конструкції застосовані нові матеріали і оптимізована кінематика. Застосування нового поршня дозволило повністю усунути затримки, а нові стійкі до корозії матеріали підвищують довговічність механізму.

CRIO SYSTEM - Підвищені балістичні характеристики забезпечуються рівномірними вібраційних режимом і температурним розширенням ствола при стрільбі. Компанія Бенеллі першою почала широко застосовувати криогенну загартування в процесі виготовлення стволів мисливських рушниць і карабінів з метою оптимізації їх балістичних характеристик. До сих пір висока вартість і складність кріогенної гарту обмежували її поширення високотехнологічними галузями, такими як аерокосмічна і медична промисловість. Після впровадження у виробництво на заводі Бенеллі ця технологічна новинка отримала назву Crio System. Вона полягає в поступовому охолодженні стали до температури -100 ° Головними елементом Crio System є стовбур CRIOBARREL. Сталь, що пройшла таку обробку, має менший коефіцієнт температурного розширення і краще чинить опір високому тиску. Це забезпечує більш рівномірну вібрацію і розширення стовбура при стрілянині. Крім того, кріогенна обробка позитивно впливає на довговічність ствола, який має підвищені зносостійкість і стійкість до впливу продуктів згоряння порохового заряду.

EASY AIM - Нова прицільна планка з вуглепластика з оптоволоконної вставкою підвищеної яскравості.

WOOD TOUCH - Виключне по елегантності рифлення «Wood Touch» підкреслює красу добірного горіха і гарантує надійне утримання в будь-яких умовах.

Відгуки (0)

105 303 грн грн

Рекомендовані товари

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Ви на порозі важливих змін.