м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli 828U Silver кал.12 28

  На складі
Вартість
115 910 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

828 - номер Урбіно в списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а буква «U» використовувалася в якості скороченої назви герцогства Урбинского, яке в період правління незабутнього Федеріко да Монтефельтро стало одним з трьох центрів італійського Відродження.

Таким чином, назва «828U» об'єднує в собі культурну спадщину минулого і технологічні досягнення наших днів.

Виконання «Black» засноване на суворої естетики спортивних рушниць, підкресленою стрімкими обрисами чорної колодки, гармонійно поєднуються з лініями ложа.

Рушниця оснащено системою диференційованого поглинання імпульсу віддачі «Progressive Comfort», що складається з встановленого в порожнині прикладу амортизатора, змінний потиличник і гребенів і комплекту проставок (5 для регулювання загинув від 45 до 65 мм з кроком 5 мм, 4 для регулювання відведення на ± 6, ± 3, ± 6 ½, ± 3 ½), що дозволяють вибрати сорок варіантів положення приклада.

Комплект змінних потиличник дозволяє регулювати довжину приклада в досить широких межах: від стандартних 375 мм до 385 мм, а при необхідності можна придбати короткий приклад довжиною 365 мм.

Невід'ємною частиною системи повного комфорту є змінні гребені з пінополіуретану, які не тільки знижують ударну навантаження на м'які тканини обличчя, а й поглинають виникає в момент пострілу шкідливу вібрацію, здатну при тривалому впливі привести до пошкодження органів внутрішнього вуха.

Механізм замикання являє собою L-образний клиновий затвор з чотирма точками скріплення. При закритій колодці нижній виступ затвора надаватися на виступаючий фланець ствольної муфти, а його верхня частина входить в зачеплення з двома масивними гаками, розташованими у верхній частині останньої.

Блок УСМ зроблений знімним для полегшення догляду та регулювання. Наколювання капсуля здійснюється за допомогою легких пружних бойків, за якими б'ють прямолінійно рухомі ударники. Зведення останніх відбувається за допомогою затворної ключа. Така конструкція забезпечує максимальну компактність, надійність і швидкодію спуску. Автоматичне перемикання стовбура відбувається за рахунок зміщення інертної маси під впливом імпульсу віддачі.

Передбачено і ручний селектор, встановлений на повзунові запобіжника.

Відгуки (0)

115 910 грн грн
На складі

Рекомендовані товари

Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Скоро життя стане цікавішим.