м. Львів, вул. Окружна, 57а
Термобілизна

Термобілизна

За: HUNT - 07 Червня -
0 - 63

Термобілизна служить базовим шаром для спецодягу. Виготовляється з трикотажного бавовняного полотна з домішками еластичних волокон (поліестер). Чим щільніша тканини – тим більша вітронепроникність та рівень захисту шкіри від переохолодження.

Основні функції: зберігати тепло та відштовхувати вологу.


Як вона працює:

Матеріал нагрівається за рахунок відштовхування тепла людського тіла. Таким чином створюється, так би мовити, тепловий вакуум з підігрівом. В ньому шкіра отримує подвійну дозу тепла. З вологістю відбувається по тому ж принципу. Тіло виділяє піт, тканина поглинає його. А нагріта тканина – акумулює ще більше тепла від вологості. Тобто чим більше рухаєшся, тим більше нагріваєшся.


Будь-який одяг створюється відповідно до роду заняття. Так як, наприклад, для спортсменів рекомендують термобілизну більш синтетичну, для кращого поглинання вологи. Для рибаків – більш бавовняну, для кращого нагрівання тіла в сидячому положенні. Іноді навіть багатошарову з ворсом або флісом. Білизна наших виробників виготовлена з мембраною. Вона дозволяє не лише зберігати тепло тіла, але й охолоджувати його. Все залежить від температур повітря та шкіри. 

Для мисливців виготовляють білизну, що дихає та швидко висихає у випадках різкої зміни погоди. Адже їм потрібно бути в постійній динаміці та в різних умовах.


На сьогоднішній день є широкий вибір термобілизни як для чоловіків та жінок, так і для дітей. Але у нашому магазині Ви зможете придбати якісний товар відповідно до свого улюбленого заняття, чи, навіть, способу життя.


Коментарі
Написати коментар