м. Львів, вул. Окружна, 57а
Термобілизна

Термобілизна

За: HUNT - 07 Червня -
0 - 265

    Термобілизна служить базовим шаром для одягу. Виготовляється з трикотажного бавовняного полотна з домішками еластану (еластичне волокно). Чим щільніша тканини – тим вищий рівень захисту. 
Основні функції термобілизни: зберігати тепло та відштовхувати вологу.

    Як вона працює:
    Матеріал нагрівається за рахунок відштовхування тепла тіла. Таким чином створюється, так би мовити, тепловий вакуум з підігрівом. В ньому шкіра отримує подвійну дозу тепла.
З вологістю відбувається по тому ж принципу: тіло виділяє піт, тканина поглинає його. А нагріта тканина – акумулює ще більше тепла. В результаті тіло нагрівається ще сильніше.
   Отже, чим більше рухатимешся - тим більше тепла створюється.

    Одяг створюєть відповідно до роду занять. Термобілизна не є винятком.
Наприклад, для спортсменів рекомендують більш синтетичну, для кращого поглинання вологи. Для рибаків – більш бавовняну, для кращого нагрівання тіла в сидячому положенні. Іноді навіть багатошарову, з ворсом або флісом. 
    Спеціальна білизна виготовляється з мембраною. Вона дозволяє не лише зберігати тепло тіла, але й охолоджувати його. Все залежить від температур повітря і шкіри. 
    Для мисливців виготовляють білизну, що дихає та швидко висихає у випадках різкої зміни погоди. Адже їм потрібно бути в постійній динаміці та почуватися комфортно при будь-яких обставинах.Коментарі
Написати коментар
Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
У вас гарна сумісність з людьми.