м. Львів, вул. Окружна, 57а

  


З давніх давен мисливство відігравало особливу роль в житті кожного. Людина чи то звір, а вміння полювати завжди виділяло їх серед своїх. Воно давало їжу, одяг, охороняло та допомагало вижити.

    Проходили роки, з’являлися нові способи полювати, набувалися нові знання та навики. Для багатьох народів це вміння призвело до розвитку науки, техніки та суспільства в цілому. Вміння розуміти природу та пізнавати її закони і, зрештою, вміння полювати зробили нас такими, якими ми є. В давнину, тих хто мав особливий талант  до цієї справи називали "майстрами полювання" (Hunt Masters). В сьогоденні первинні інстинкти полювання відіграють таку ж важливу роль як і колись.
    Хоча суспільство перейшло на вищий рівень існування, змінилися правила полювання, але вміння, як і раніше виділяє одних з поміж інших. Це вміння є основою для виживання, воно дисциплінує, вчить самоконтролю та заставляє людину бережливо ставитись до природи.
    З відлуння тих славних часів, просякнутих запахом пороху, дьогтю та хоробрості і бере свій початок марка HUNT MASTERS. Вона несе в собі знання, вміння та давні традиції полювання. Вчить обдумувати кожен крок, бути дбайливим, вміти захищати своїх та перебувати в гармонії з природою. Великі поступки для великих людей – людей, що колись називали HUNT MASTERS.
    На даний момент в магазині «HUNT MASTERS» представлені мисливська гладкоствольна зброя Fabarm, Sauer, Merkel, Benelli, CZ, ИЖ МЕХ "Байкал", Browning, Mossberg, Maverisk, мисливські карабіни Weatherby, Sauer, Howa, Mauser, Remington, Merkel, Sako, Blaser, Benelli, Krieghoff, Форт та набої CLEVER MIRAGE, B&P, Fam Pionki, Eley, Rio, Duplex, Geco, RC, RWS, Lapua, Sellier&Bellot, Remington, Federal, Hornady, Norma, CCI,
одяг та взуття (офіційне представництво в Україні) найвідоміших брендів Європи PINEWOOD (Швеція), Alaska Elk 1795 (Фінляндія) та DEERHUNTER (Данія)


 

Новина дня
Слідкуйте за оновленнями, щоб не втратити шанс придбати хороші товари з великими знижками.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Та частина життя, яка була таємницею, нарешті, готова проявитися.