м. Львів, вул. Окружна, 57а
Ua
Ru

  


З давніх давен мисливство відігравало особливу роль в житті кожного. Людина чи то звір, а вміння полювати завжди виділяло їх серед своїх. Воно давало їжу, одяг, охороняло та допомагало вижити.

    Проходять роки, з’явилися нові способи полювати, набуваються нові знання та навички. Для багатьох народів це вміння призвело до розвитку науки, техніки та суспільства в цілому. Вміння розуміти природу та пізнавати її закони і, зрештою, вміння полювати зробили нас такими, якими ми є. В давнину, тих хто мав особливий талант  до цієї справи називали "майстрами полювання" (Hunt Masters). В сьогоденні первинні інстинкти полювання відіграють таку ж важливу роль як і колись.
    Хоча суспільство перейшло на вищий рівень існування, змінилися правила полювання, але вміння, як і раніше виділяє одних з поміж інших. Це вміння є основою для виживання, воно дисциплінує, вчить самоконтролю та заставляє людину бережливо ставитись до природи.
    З відлуння тих часів і бере свій початок марка HUNT MASTERS. Вона несе в собі знання, вміння та давні традиції полювання. Вчить обдумувати кожен крок, бути дбайливим, вміти захищати своїх та перебувати в гармонії з природою. Великі поступки для великих людей!
    На даний момент в магазині «HUNT MASTERS» представлені мисливська гладкоствольна зброя Fabarm, Sauer, Merkel, Benelli, CZ, ИЖ МЕХ "Байкал", Browning, Mossberg, Maverisk, мисливські карабіни Weatherby, Sauer, Howa, Mauser, Remington, Merkel, Sako, Blaser, Benelli, Krieghoff, Форт та набої CLEVER MIRAGE, B&P, Fam Pionki, Eley, Rio, Duplex, Geco, RC, RWS, Lapua, Sellier&Bellot, Remington, Federal, Hornady, Norma, CCI,
одяг та взуття (імпортер, офіційне представництво в Україні) найвідоміших брендів Європи PINEWOOD (Швеція), Alaska Elk 1795 (Фінляндія) та DEERHUNTER (Данія)


 

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Передбачення для Вас
Не важливо, як повільно ти просуваєшся, головне, що ти не зупиняєшся.