м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Рушниця Fabarm L4S INITIAL HUNTER кал. 12/76

Вартість
34 000 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

L4S - нова напівавтоматична гладкоствольна рушниця від компанії Fabarm, яка оптимально підійде для ходового полювання на велику і дрібну птицю. Відрізняється елегантністю, легкістю й динамічністю, а також поєднує в собі кращі характеристики попередніх моделей - Lion і XLR.
Система перезаряджання – газовідвідна: через газовідвідні отвори частина порохових газів надходить до поршня, який, в свою чергу, впливає на затворну раму, відводячи її назад. Поршень Pulse з еластомірної вставкою, запатентований компанією Fabarm, забезпечує надійне функціонування автоматики рушниці при використанні будь-якого типу патронів.
Ствольна коробка виготовлена з високоякісного сплаву Ergal 55, використовуваного в авіабудуванні. Зверху на ствольній коробці вирізані пази для установки баз оптичних або коліматорних прицілів.
Ствол Tribore HP пройшов випробування тиском 1630 бар, що дозволяє використовувати сталеву дріб. Дана система була спроектована спеціально для зменшення деформації дробу при русі по каналу ствола — і, як наслідок, поліпшення купчастості бою рушниці.
Цівка рушниці Fabarm L4S має оригінальну форму, ідеально підігнаний до ствольної коробки. Конструкція захисного ковпачка трубки магазина відрізняється від попередніх моделей: він глибоко ввінчен в цівку, це гарантує додаткову надійність і захист різьби. При розбиранні він залишається на цівку, що усуває ризик втратити захисний ковпачок. Версія рушниці L4S Maxi передбачає установку подовжувача магазина.
Приклад і цівка виготовлені з високоякісного горіха, промасленого вручну, мають матову обробку. Бічні поверхні в місцях, що контактують з руками стрілка, мають насічку, виконану за допомогою лазера. У задній частині ствола і на цівку розташовані гнізда для установки антабок, які при бажанні можна швидко відстебнути. Поліуретановий потиличник HRA від фірми Cervellati відмінно пом'якшує віддачу.


Відгуки (0)

34 000 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Якщо ваш внутрішній голос каже, що ви не можете малювати – малюйте якомога більше, тоді цей голос затихне.