м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Гвинтівка малокаліберна Marlin XT-22MR кал. 22 WMR

Вартість
13 866 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

XT-22 - лінійка нових малокаліберних карабінів від Marlin. Окрім традиційно високого рівня якості при низькій ціні, відрізняється підвищеним рівнем безпеки для стрільця.

Будучи класичною гвинтівкою з подовжньо-ковзним «болтовим» затвором, від своїх попередників відрізняється нововведенням - ударно-спусковим механізмом Pro-fire (використовується і в карабінах великого калібру Marlin Х7). Конструкція цього УСМ характеризується можливістю регулювання зусилля натягу спуску (в діапазоні 900-1800 г) і наявністю додаткової клавіші-запобіжника (що робить неможливим постріл при випадковому дотику до спускового гачка). Магазин швидкознімний коробчатий. Зброя абсолютно невибаглива до якості використовуваних боєприпасів. Точність стрільби досягається завдяки фірмовій нарізці каналу ствола Micro-Groove (16 мікронарізів (кал. 22 LR)/20 мікронарізів (кал. 22 WMR), замість 4 або 6 у конкурентів, надмірно деформуючих м'яку свинцеву кулю).

Найкращий вибір в якості точної тренувальної зброї під дешевий патрон!


Відгуки (0)

13 866 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Скоро життя стане цікавішим.